Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek így is összead...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így is összead minket a Pap?

Figyelt kérdés
Párom elvált beadtuk a templomi szétválasztást. Már csak a papírra várunk mert mondta az atya hogy,szétválasztanak csak a papírt kell megvárni. Viszont esküdni másik papnál szeretnénk. Az esküvönkre már minden le van foglalva kivéve a templom. Szerintetek megkérhetjük a papot h vezesse le rendesen a ceremóniát és hivatalossá majd akkor tegye ha megjött a papír?
2011. okt. 6. 15:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a keresztanyám"egyszerűbben" oldotta meg...

A férje elvált ember volt, de ők nem akartak a szétválasztással bajlódni már csak a költségek miatt is (tényleg, mennyibe kerül egy ilyen szétválasztás? azt mondta nekem, hogy elég nagy összeg) és mivel nem választották őket szét, evangélikus esküvőjük lett. Rendes templomban, pap adta össze őket, volt imádkozás stb.

2011. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

Hát akkor én nagyon le vagyok maradva!

Mert nekünk anno 20 évvel ezelőtt a jegyes oktatáson a plébános azt mondta, hogy nagyon kivételes esetben bontják fel a templomi esküt!

Változik a világ! Bár ami azt illeti nagyon sok fiatal is csak arra megy hogy formailag meg legyen minden. Nem baj, hogy nem gyakorolja rendesen a vallását, templom közelébe sem látni, születendő gyermekeik vallásra nevelését sem tartják fontosnak, de megadják a módját, hogy mégis csak legyen mit kimondaniuk: Nekünk is templomi esküvőnk volt ám! :DDD

Így nincs értelme az egésznek!

2011. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Ma 15.21

lehet más nem gyakoroja a vallást de miböl gondolod h mi sem? Ha nem lennénk hivök nem indítottuk volna el a szétválasztást. Nekem nem azért fontos h elmondhassam h volt templomi esküvőm.

nemtudom ki kérdezte de 10ezerbe került a perköltség.

2011. okt. 6. 15:28
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

10 ezer? eddig 4 ilyen válás volt az ismerősi körben, egy sevolt félmillió alatt.

Szerintem a 10 ezer csak a beadási költség.

Aztán még fizetheted a vatikáni ügyvédet,a bíróságot.....

2011. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát nálunk nem lesz több költség a papunkat direkt megkérdeztük. Már minden megvolt a végsö papír hiányzik csak. Nem hiszem h a papunk hazudott volna végig elmondta mi mennyibe kerül és mi fog történni
2011. okt. 6. 15:36
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én édesanyám kétszer ment férjhez, először édesapámhoz és volt katolikus templomi esküvőjük is, másodszorra is volt templomi esküvője, református templomban, mivel a férje református. Ő nem adott be semmilyen szétválasztási papírt, mégis összeadta őket a pap, pedig jól ismeri az egész családunkat, tudja, hogy mindketten elváltak. Szóval nem tudom, hogy máshol hogy megy, de biztos van olyan pap, aki összead titeket így is. Sok boldogságot.
2011. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó. Az egyetlen aki nem kövezett meg a kérdésért. Remélem igazad lesz. Jövö héten úgyis kiderül akkor megyübk be érdeklödni.
2011. okt. 7. 16:35
 18/21 A kérdező kommentje:
Megjött a papírunk :) Szétválasztották őket!Így már a kérdés az értelmét vesztette!De a sok választ köszi!Sziasztoook
2011. okt. 30. 20:02
 19/21 anonim ***** válasza:

Nagyszerű!

De kérdező, légyszi, írd már meg, mi volt az indok, ami miatt engedélyezték a különválasztást, majd kifúrja az oldalamat a kíváncsiság.

2011. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Látod végül csak megoldódott. Még egyszer nagyon sok boldogságot kívánok nektek és szép esküvőt.

Én voltam a 15:36os azt hiszem. :)

2011. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!