Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bonyolult esküvő, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult esküvő, szerintetek hogyan csináljuk?

Figyelt kérdés

Párommal tavasszal szeretnénk polgári esküvőt tartani, de már egyszerűen nem tudjuk a felállást elképzelni :)

Az anyámmal elég viharos a kapcsolatunk, rá nem számítok.

A testvéreimet ugyan nem tiltja (teljesen) tőlem mióta elköltöztem, de kétlem hogy elengedné őket az esküvőre :(


A párom szülei a másik fele. Eddig jóban voltunk, de volt pár ügy a családon belül (nem velünk) ami eléggé megalapozta, hogy nem szeretnénk ha a mi esküvőnket is megkoronáznák. Így is eléggé idegesítőek néha, szerintem biztosan kapnánk tőlük pár felejthetetlen emléket :)


Így hát család mindkét fél részéről kilőve.

De a kéttanús esküvő sem oké, mert mindkettőnknek van egy-két barátja, akiket illene elhívni.


A tanúkkal is baj van, nekem két nagyon jó barátom van, én tudom melyiküket szeretném tanúmnak, de a másik biztosan szívére veszi picit. Fogalmam sincs hogyan adjam ezt elő.


A barátaink nem igazán ismerik egymást, így érdekes lesz a közös vacsora. Annyian nem leszünk hogy termet kéne bérelni, de én már látom magam előtt, ahogy mindenki síri csendben ül az asztalnál :)



Tudnátok pár tanácsot adni hogy ne összeszorult gyomorral kelljen tervezgetni?


2011. okt. 5. 12:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

12:54

Azért, mert téged nem hajlandó feleségül venni a párod, még nincs jogod kijelenteni -az esküvőjére boldogan és izgatottan készülődő menyasszonynak- hogy a házasság felesleges, csak s.eggtörlésre való papír. Besavanyodott irigy némber.

2011. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

én így csinálnám:szertartásra meghívnék mindenkit,lenne szép ruha meg ami kell,így átélhetnéd te is ezeket.a házasságkötő terem egy nyilvános hely,senki nem vitázik,nem beszél.ti elöl a tanúkkal a család hátul.aki akar odamegy gratulálni a végén,aki nem akar az elmegy haza.és akiket ti fontosnak tartatok barátot,tanút együtt elmentek valahova,vagy tartatok egy bográcsozást...szerintem ez a legjobb.

nekünk se volt könnyű a helyzet,írtam is kérdést ki.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__1..

a vége az lett.hogy anyósék ott akartak lenni a szertartáson,így elmondták mindenkinek,és az egész család ott volt.apum és a nője nem,mert még akkor nem beszéltünk.azután annyira fontos lett mindenkinek a lagzi,hogy augusztus 13-án anyósék tartottak nekünk egy ebédet pés apumék is ott voltak mert addígra kibékültünk.és jó volt nagyon :)

2011. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ja még annyit,hogy párom mamája annyira megszeretett hogy most én vagyok a kedvenc :)
2011. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az ősök kilőve.

Tanút nem tudsz választani?

Csináljatok egy ismerkedési estet, és kerek perec mondjáok meg, hogy eza legnagyobb bajotok, ezért úgy döntöttetek, hogy sorsolással fogjátok kiválasztani a szerencsés kettőt.


Nem tudom ez miért olyan nagy ügy, én is voltam haverom esküvőjén tanú, a másik tanúval meg aznap találkoztam. Túléltük a vacsorát is.

2011. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben két tanús esküvőt tartanék, aztán egy bulit azzal a pár baráttal. Általában így szokták csinálni.
2011. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogy senki ne bántódjon meg, menjetek el csak ketten, tanunak akár két idegent is választhattok, sőt ha "munkaidőben" mentek, még adnak is tanukat. Utána tarthattok egy vacsit vagy bulit, ahova mindenkit meghívtok és az jön el aki akar.
2011. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!