Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bonyolult esküvő, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult esküvő, szerintetek hogyan csináljuk?

Figyelt kérdés

Párommal tavasszal szeretnénk polgári esküvőt tartani, de már egyszerűen nem tudjuk a felállást elképzelni :)

Az anyámmal elég viharos a kapcsolatunk, rá nem számítok.

A testvéreimet ugyan nem tiltja (teljesen) tőlem mióta elköltöztem, de kétlem hogy elengedné őket az esküvőre :(


A párom szülei a másik fele. Eddig jóban voltunk, de volt pár ügy a családon belül (nem velünk) ami eléggé megalapozta, hogy nem szeretnénk ha a mi esküvőnket is megkoronáznák. Így is eléggé idegesítőek néha, szerintem biztosan kapnánk tőlük pár felejthetetlen emléket :)


Így hát család mindkét fél részéről kilőve.

De a kéttanús esküvő sem oké, mert mindkettőnknek van egy-két barátja, akiket illene elhívni.


A tanúkkal is baj van, nekem két nagyon jó barátom van, én tudom melyiküket szeretném tanúmnak, de a másik biztosan szívére veszi picit. Fogalmam sincs hogyan adjam ezt elő.


A barátaink nem igazán ismerik egymást, így érdekes lesz a közös vacsora. Annyian nem leszünk hogy termet kéne bérelni, de én már látom magam előtt, ahogy mindenki síri csendben ül az asztalnál :)



Tudnátok pár tanácsot adni hogy ne összeszorult gyomorral kelljen tervezgetni?


2011. okt. 5. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el az esküvőre csak a 2 tanuval, aztán tartsatok otthon egy bulit ahol kötetlenül összeismerkedhet a 2 baráti kör
2011. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátok miatt ne aggódjatok, nálunk sem ismerték egymást a barátok, na esküvőn összehaverkodtak és mindenki jól szórakozott.

A tanudat meg válaszd ki nyugodtan, sajnos döntened kell mindenképp, a másik tanújelölt ezen nem sértődhet meg.

Sajnállak, hogy szülők nélkül kell ezt végig csinálnod!

Sok sikert és sok boldogságot, ja és jó szórakozást az esküvőre.

2011. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

ha a szülők nem mennek magukra vessenek,mert hát a gyerekük házasodik...ne adj Isten ha meghalna vki akkor a temetésre sem menne dacból?


tanúkkal meg kell beszélni és el kell dönteni...a polgári esküvő legyen a leg1*rűbb leggyorsabb majd este vhol akár otthon is 1 vacsi majd 1 buli ahol mindenki megismerkedhet mindenkivel..

2011. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barát tanú lesz a másik meg teszem azt jövendőbeli keresztapa..:) Jól van az úgy.
2011. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem túl nagy a baráti társaság, amiről beszélsz, érdemes lenne még előtte jóval szervezni egy közös bulit, kirándulást, főzést, stb, ahol már kicsit összerázódhatnak, hogy felmérd a terepet. Bár szerintem gond az esküvőn sem lehet. Emelkedett, boldog, örömteli hangulatban, jókedvűen (mert miért ne örülnének a ti boldogságotoknak... :)) sokkal egyszerűbben megy a társalgás is.

A tanúkkal nem tudsz mit csinálni, felnőtt emberek megértik a helyzetet.

2011. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

A baráti kört hozzátok össze előbb, hogy megismerkedhessenek. Pl. lánybúcsú-legénybúcsú indulhatna egy közös programmal, játékos ismerkedős feladatokkal, aztán szétválik a két csapat.

A tanúknál: akit nem választasz, szerintem megérti, ha megbeszéled vele előtte. Neki adhatnál más feladatot: pl. búcsúztató buli megszervezése, hogy lássa, rá is számítasz. És hogy ne jöjjön ki hülyén, hogy őt "dolgoztatod", a másik meg megkapja a tanú szerepet, mondd el neki, hogy neki olyan jó a szervezőkészsége, olyan jó ötletei vannak, hogy az ő segítségét inkább ebben kérnéd.


A vacsorát szervezzétek olyan helyre, ahol van vmi program is (pl. bowling, karaoke).

2011. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Na ezért a sok felesleges macera miatt vagyunk meg 10 éve a híres papír nélkül,ami igazából seggtörlésre való csak,mert attól semmi nem lezs biztosabb,szebb,jobb.
2011. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

Két kérdés:

Magatoknak házasodtok vagy másoknak?

Ha a család nem méltó arra, hogy ott legyen, ezek szerint a barátok nektek többet jelentenek?

2011. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, lehet beróbálok szervezni akkor majd még valamilyen programot :)


Hogy őszinte legyek, édesanyám a maga módján jó anya volt, ha nem nézzük hogy 21 éves koromig, amíg megnem fogtam magam és el nem mentem otthonról, még azt is ő mondta meg mikor mehetek ki wc-re...

De őt még így is elhívnám, ha jönne. De nem jön, mert kikerültem a bűvköréből, akkor már nem vagyok a gyereke.

Ez a szomorú tény, szegénykém nem teljesen normális.


A párom családjáról csak pár szösszenet:

éppen most megy a család életében az a felvonás, mikor a nagyobbik fiúcska csalni kezdte a nejét otthon a 2 éves gyerekkel, anyósomék pedig nemhogy megismerkedtek az új nővel, még le is hívták jópárszor,

Természetesen a feleségnek mindenki pofátlanul hazudva közben, írtam ki kérdést róla.

Most apuci hazament anyucihoz, mert rájött hogy így magának kell fizetnie a hiteleit.

Na ez az ember nem kell az esküvőre.

Anyós meg após szintúgy, mert ezen kívül jópár húzásuk van még, a párom nem akarja őket meghívni.

Azt hiszem még bántja egy picit, mikor 18 éves korában a rokonságtól kapott jogsipénzt megfújták a szülei, és azt hazudták mindenkinek hogy elbukta a vizsgát.


A barátok többször segítettek már nekünk bajban, és mindig számíthatunk rájuk, őszinték vagyunk egymáshoz.


A válaszomat írva még utolsó válaszolónak: igen, a barátok jóval fontosabbak.

2011. okt. 5. 13:11
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem hívjatok meg mindenkit, aki elmegy az ott lesz, aki nem az nem!!!Legalább nem lesz belőle vita, hogy bezzeg engem meg sem hívott, pedig az anyja vagyok!!!

Utána otthon egy bográcsolós témát csapnék, az nem baj, ha nem ismerik egymást az emberek, majd ott megismerkednek, ne félj, mindenki beszélgetni fog és nem csendben ülni

2011. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!