Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kell fizetni azért hogy fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell fizetni azért hogy fel vehessem a párom nevét?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 17:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy hónapja cseréltem az irataimat esküvő után, 1500ft a személyi, 500ft a lakcímkártya, 4000ft a jogosítvány.

Adókártyát elektronikus úton igényeltem az Apehtól, ingyen volt, kipostázták, TAJ kártyát szintén ingyen cseréltek, ehhez egy nyomtatványt kellett kitöltenem és elküldeni, ja és csatolni az ideiglenes személyimet.

Nekem azt mondta esküvő elött a házasságkötőnk, hogy minden ingyen lesz esküvő után 15 napon belül, az okmányirodába kiröhögtek, még jó hogy vittem magammal pénzt. :)

2011. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!