Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy esküvőn mennyire kell jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy esküvőn mennyire kell jól táncolnom?

Figyelt kérdés
Vendég leszek, de utoljára 10 évesen voltam esküvőn. Úgy álltam hozzá eddig, hogy majd egyet jobbra-egyet balra tánccal el leszek. Erre ma mondják itthon, hogy biztos lesznek majd akik felkérnek táncolni... Én nem tudok párban táncolni, meg 1-2 rokonom nagyon nagy mulatós, és ők majd rángatni fognak és meg szerencsétlenkedek. Attól félek nagyon gáz leszek :((
2011. szept. 10. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire.
2011. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Ha nő vagy akkor nincs gond.

Ha udvarolnak Neked akkor mondod, hogy inkább vonuljatok félre beszélgetni.


Ha rokonok hívnak, akkor mondd azt, hogy megjött, vagy találj ki valamit.

2011. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
anyám:) de jó hogy ebben az életben soha senki nem bírt és nem is fog tudni letáncolni:)
2011. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Na igen, ez az, hogy ha nem akarok majd valakivel táncolni akkor mit mondjak? Fáj a lábam? Majd később?

De táncolni meg akarok majd és milyen már hogy lepattintom, aztán meg megyek táncolni? :D


Jajjj tiszta ideg vagyok már most. Azt is bedobták itthon, hogy próbáljak meg pasikkal ismerkedni...

2011. szept. 10. 19:42
 5/14 anonim válasza:
76%
Csak lötyögni kell!
2011. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát az a világ legbunkóbb dolga lenne, hogy ha rokon kéri fel, akkor közli, hogy nem táncol, mert menstruál, az meg kissé félreérthető, hogy minden idegen pasinak, aki felkéri azt mondja, hogy inkább vonuljanak félre beszélgetni... Szerintem ezeket a "jótanácsokat" nehogy megfogadd, mert jobban kiröhögnének, mintha szimplán csak bevallod, hogy szivesen táncolnál, de nem nagyon tudsz.
2011. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Idd magad vállalhatatlanra, akkor nem lesz ilyen gond.
2011. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Egyet jobbra, egyet balra, szerintem a tánctéren nem leszel egyedül, majd vezet a pasi.
2011. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Ha felkérnek, mondd meg, hogy szívesen táncolsz velük, de nem nagyon tudsz... épeszű ember ezek után nem veled akarja megmutatni, hogy milyen szuper társastánctudása van :). Vagy felajánlja, hogy megtanít. Ha meg erősködik és paraszt, akkor finoman le lehet építeni, hogy így nincs kedved (elsőre lepattintani vkit illetlenség, ha nem idegen, hanem rokon vagy olyasvki, akivel jóban vagy, de ha nem érdekli kvázi az a tény, hogy nem tudsz táncolni, akkor viszont sztem igenis lehet).

Ha meg épp nincs kedved táncolni, akkor lehet arra hivatkozni, hogy egy kicsit fáj a fejed... ez pont olyan dolog, hogy későbbre elmúlhat (csak akkor miután vkivel táncolsz, rögtön felkérnek, hülyén veszi ki magát, ha megint arra hivatkozol).

2011. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Megfogod a pasi kezét és lépkedsz, amerre vezet. Én is így szoktam, nem nagy ügy. :D
2011. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!