Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben szeretnék esküdni. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben szeretnék esküdni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon szexi és kényelmes,de nem annyira elfogadott. Szép szerintetek?

[link]


2011. aug. 29. 12:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%

Hetekig beszédtéma lennél. Amikor meg először meglátnak benne, nem biztos, hogy tudják majd leplezni a megdöbbenést az arcukon.

Templomba meg be se menj vele, mert oda nem való. Oda másik ruhát kell felvenned mindenképp.

2011. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de a saját esküvőmre nem venném fel...
2011. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
szerintem meg ez ronda.
2011. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
55%

Csodaszép, és egyedi!!! Nekem tetszik, pont a stílusom, (utálom a szoknyát és nem is áll jól!), a templomba is nyugodtan vedd fel, legfeljebb egy szép kis csipke, vagy selyem bolerót teríts a válladra a "gyengébbek" kedvéért!

Nagyon szép, mégegyszer csak ezt tudom mondani!!! :)

2011. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
szépnek szép,de az esküvömre biztos nem ilyenbe mennék
2011. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Ne foglalkozz azzal, ki mit mond! Nyugodtan vedd fel, ha neked tetszik :)
2011. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
nem tetszik,bocsi
2011. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tetszik. Ha te ezt szeretnéd, ne törődj másokkal. Legyen ez.
2011. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Tündérpor válasza:
90%

Szia!

Úgy gondolom, hogy bár számít az embeek véleménye, és adj is rá, de ne az legyen számodra a limit, a mérvadó. Ha számodra tetszik, a párodnak is, és a családoddal egy véleményen vagytok, nem fontos, illetve nem meghatározó, mi a közvélemény. Ha egy klasszikus ruhában esküdnél, is lennének olyanok, akik szerint előnytelen. Nem a harmadik sorban ülő nénikéknek kell megfelelned, hanem magadnak. Ha neked tetszik, és ebben szeretnél esküdni, hát menj, vágj bele! Az én véleményem szerint elegáns, a csipkerész kicsit kihívó, a nadrág egész modern, de az, hogy az egész fehér, mégis ünnepiessé teszi a ruhát. Szép.

2011. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
100%
Nincs vele gond szerintem, de nagyon jó alak kell hozzá. Nem kell mindenkinek habosbabos csipkekirálylánynak lennie az esküvőjén, viszont ebben sajnos nem lehet az ember lánya "lélegzet elállító".
2011. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!