Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bemehet kutya a házasságkötő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemehet kutya a házasságkötő terembe? :-)

Figyelt kérdés
Vagy nem vihetem az én kis cucókámat? :-(
2011. aug. 2. 15:10
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
54%

Vakvezető kutya igen, cucóka nem.

Szatyorban sem.

2011. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 szamóca.. ***** válasza:
63%
a nyakörv és a hám sem épp a kutya kényelmét szolgálja, de annak praktikus okai vannak. ahogy télen a rövidszrű szobakutyáknak a kabát is, de nem a tütü. nem fog beledögleni, de a kutya nem azért van hogy bohócot csináljunk belőle.
2011. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
70%
érdekes régen simán elvoltak a kutyák kabátka nélkül is..
2011. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
20:16, tudtommal régebben ezen az éghajlaton nem tartottak pl. csivavát, bologneset.
2011. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 kilós a kutyám szóval nem éppen a legkisebb de ha hideg van kabát nélkül ki sem megy az utcára!


Nem kínzás neki!


És én is be akarom majd vinni az esküvőmre a kutyámat! :)


És kedves kérdező nagyon sok boldogságot kívánok nektek Cucókával együtt :)

2011. aug. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. 11 kg-os kutyám van, rövid szörű, télen bizony kell neki a kabát! És nem divatból, csak azért, mert lakásban lakik, így ő is meleghez van szokva születése óta. Ha a 24 fokos lakásból kivisszük a -10-be, az már 30 fokos lehűlés 5 perc alatt!!! Úgy megfázhat, hogy csak na, márpedig a kutyaorvosság jóval drágább, mintha mi fázunk meg.... szóval kell a kabát és kész. Tütüt én sem adnék rá, bár egy sapkát vettem neki, de azt sem tűri a fején. Az inkább hóbort volt és mivel a kutyusomat láthatóan zavarta, elraktuk. :) Én is vittem volna az esküvőmre, de hiába volt szabadban, a hotel nem engedte volna csak kis hordozóban. Az meg felér egy kínzással neki, így otthon maradt. :( Kis ölebet lehet, hogy kosárkában be lehet vinni, de ezt tényleg az anyakönyvvezetőtől kell megkérdezni!
2011. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
meg nekünk nem lesz vízes a szőrünk mert nem súrolja a hasunkat a hó, meg nem ülünk le pisilni, nem hempergünk a hóba (csak eszembe jutottak :-D) köszi mindenkinek!
2011. aug. 3. 10:31
 48/49 anonim ***** válasza:

Nekem yorkim van és bizony, hogy kell rá télen a ruha! Megszokta és egyáltalán nem minősül állatkínzásnak! Volt olyan télen, hogy enyhébb idő volt és nem akartam ráadni a kis ruháját, és szinte ő követelte, hogy adjam rá! :)

Amúgy szerintem beviheted a házasságkötő terembe, ha nem akkor max. fizetsz érte, hogy bevihesd!

Sok boldogságot!

2011. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 2 spánielem van, világ életemben kutyaimádó voltam, de egy esküvőre nem akarnám vinni őket, nem oda valók. Ha gyereket szülsz, majd ő is a kórházban izgul.
2011. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!