Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvő ára vissza szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvő ára vissza szokott jönni?

Figyelt kérdés
Tehát a sok kiadás mindennel együtt, az meg szokott térülni a házasodó feleknek?
2011. júl. 31. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem.
2011. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. A nagyon gazdagoknál biztos. De mondjuk ha azt nézem, hogy csak a kaja-pia minimum 10 ezer fejenként és még ezerféle költség van, akkor ha azt leosztom fejenként, hogy mennyit kellene ahhoz per fő kapni, hogy nulla legyen tuti nem jön vissza. Nem tudom mondjuk elképzelni, hogy jön egy átlagos négy tagú család és akkor 50 ezret vagy többet hozzánk vág. Mondjuk mindegy is, nem is azért tartja az ember szerintem.
2011. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ez nem a pénzszerzés egyik módja. Ha szükséged van arra a pénzre, akkor tartsd szűk családi körben, és megmarad a pénzed.
2011. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk visszajött, de szerintem erre nem lehet alapozni. Csak ezért ne verjétek magatokat túlzott kiadásokba, hogy "úgyis visszajön". Mi van, ha nem?
2011. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
nővéreméknél visszajött....kb 1 millió volt az eskükő és a menyasszonytáncból és a borítékokból szintén kb 1 millió jött össze.
2011. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja nem azért kérdeztem, mert vissza akarom kapni a pénzt, amibe benne van, csak úgy érdekelne a dolog. Persze, nem a pénz miatt tartja az ember...
2011. júl. 31. 15:16
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
A teljes ismerősi körünkben és nálunk is simán megtérült. Az pedig, hogy 10 ezer lenne minimum fejenként, nagy hülyeség. Tavaly házasodtunk, nagyon szép, nívós helyen, extra volt a kaja, 5 ezer per főért csinálták. Ha hozzászámolom az italt és a süteményeket, akkor is kb. 6 ezerre kijött per fő. Kapni viszont mindenkitől többet kaptunk. Nagyjából 80 fős lagzink volt, nem hatalmas, ennyi még elég kellemes és családias szerintem és kifutotta a kapott pénz a lagzi árát, meg még maradt is durván 200 ezer Ft meg egy rakás ajándék. De ugyanígy voltak barátnőmék, rokonomék is, a szomszéd srác is ezt mondta, szóval nem tudom, hol és milyen lagzit csinál az, akinek nem jön be az ára.
2011. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
NEm mindig jön vissza.
2011. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
nálunk 1,5 millába került az esküvő és 1,1 milla jött vissza belőle... általában nem szokott az egész visszajönni.
2011. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Jó, nyilván attól függ, hogy merre laksz, meg ilyesmi, de nálunk például elég nagy körzetben nem találtunk olyan helyet ahol mindenestől a kaja olcsóbb lett volna, sőt a 10 ezer még jó ár volt.
2011. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!