Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek muszáj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek muszáj, hogy legyen (ek) koszorúslányok egy esküvőn?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 09:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem. A Te esküvődön az lesz, amit Te szeretnél.
2011. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Semmi se muszáj! Én is sok szokást el fogok hagyni, mert nem tetszik a dolog.
2011. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyáltalán nem, bár koszorúslányokkal szebb. :) Nekem 4 koszorúslányom lesz. :)
2011. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Én kb. 1 hónapja voltam esküvőn, nem volt koszorúslány, de nem is hiányoltam, így is nagyon szép volt.
2011. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt,mert anyósom beerőltette a 7 éves kislányát.Most már mindegy,aranyos is volt a kis drága,de én koszorús lány nélkül terveztem.Szóval,nem muszáj,a te döntésed akarsz e vagy sem.
2011. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%
Nem muszály, de hogyha nem lesz akkor a pap nagyon csúnyán fog rátok nézni (már ha elvállja) plussz a rokonok is ki fogják nyílvánítani a nemteccésüket, és gondolj bele, egész hátralévő életetekben bánni fogjátok, hogy nem volt koszorúslány az esküvőtökön.
2011. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Dehogy muszáj!

Szerintem pl. felesleges és giccses, de én a fehér ruhát is annak tartom, nem is volt egyik sem. Mégis szép esküvőnk volt, többen sírtak is a meghatottságtól.

2011. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Egyik barátnőm most készül esküvőre. Hát ha az abroncsos koszorúslány ruhát figyelmen kívül hagyjuk, akkor szerintem az általa megvett ruha elmenne koszorúslány ruhának is. Jó csokra nem lesz, senki nem fogja róla azt gondolni, hogy ő a koszorúslány de....

Na ezzel csak azt akartam mondani, hogy ma már a vendégek is annyit adnak a megjelenésre, hogy könnyen keverhetőek. lehet senkinek fel se fog tűnni a dolog.

2011. júl. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem muszáj. Nekem sem voltak, és mégis gyönyörű volt.
2011. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy muszáj! Nekünk például a hagyományos és a modern esküvő keveréke volt, és szuper lett, sokan mondták,hogy életük legjobb lagzija volt:)


Hagyományos: habos-babos ruha, vőfély, menyasszonytánc, éjféli keringő stb.

Mondern: nem volt pl.koszorúslány, kikérő a lányos háznál, nem volt lakodalmas mulatós zene sem, DJ csinálta a zenét:)

2011. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!