Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért éri meg jobban Amerikába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éri meg jobban Amerikában házasságot kötni, mint itthon?

Figyelt kérdés

Egyáltalán érvényes ez a házasság is?

Mindkét fél magyar állampolgár, szóval semmi letelepedési engedély csavar nincs.


2011. júl. 18. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem ertem...ki mondta neked, hogy jobban megeri? Magyarorszagon aztan le is kell hivatalosan fordittatni a hazassagi anyakonyvit es ugy utolag bejegyeztetni a Bev. Hivatalnal.


Azert tudom, mert a ferjem amerikai es atmentunk az egesz bejegyezteteses mizerian.


Ha Magyarorszagon eltek, magyarok vagytok, mi ertelme?

2011. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
meg van rögtön a nászút...de csak a offi fordítás is többe kerül, mint bemenni egy magyar anyakönyvvezetőhöz és 2 tanú előtt összeházasodni
2011. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kinéztek egy szép helyet, ennyi. De anyagilag biztosan nem éri meg jobban, dokumentációban max akkor ha vegasi nem hivatalos házasságot kötnek...
2011. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi külföldön házasodtunk, mert kint élünk, és csak a papírok majdnem 300 euroba kerültek!! Ezen kívül az idegeskedés, meg a szaladgálás... ha ezt előre tudom, akkor inkább hazamentünk volna.
2011. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi most tervezzük az esküvőt cipruson ruhák,út,szállás,ceremónia,papírok 400000 FT-ból megvannak.

Mi azért ezt választottuk,mert így olcsóbb,mint ha meghívnánk lagziba a rokonokat,és nincs sértődés sem hogy ki van meghívva és ki nincs.Ha a szűk családnak csinálnánk egy összejövetelt az is benne lenne ennek a duplájába.

Jah és nekünk volt még két érvünk:1) még nem voltunk tengerparton,és így biztosan még felejthetetlenebb lesz

2) meg lesz egyből a nászút is

:)

2011. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!