Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan adjam oda kreatívan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam oda kreatívan, viccesen a nászajándékba szánt pénzt?

Figyelt kérdés
Esküvőre vagyok hivatalos, és az ifjú pár már hosszú évek óta együtt él. Mindenük megvan a közös élet megkezdéséhez, tehát háztartási cikkeket nem szeretnék vásárolni. Említették, hogy pénzt szeretnének, az átadáshoz várok kreatív ötleteket.Előre is köszönöm :)
2011. máj. 31. 00:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Én is hamarosan esküvőre megyek és nekem is ez okozott gondot,hogy a pénzt hogyan adjam oda. Arra gondoltam,hogy veszek egy szép fotóalbumot és a fényképek helyére teszek 500-asokat.De itt olvasva a válaszokat nagyon megtetszett a dobozkába tett tekert pénz. Ilyen dobozt én a vianniban láttam kb 2000-ért.Én ezt a megoldást választom és javasolnám neked is.Már csak azt szeretném az ötlet adótól megkérdezni,hogy a dobozt csak úgy simán adjam oda vagy esetleg valami díszcsomagolással?
2011. máj. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%
szerintem ha szép (és miért ne lenne az, ha Te csinálod, vagy eleve olyannak veszed?!:), és a pénzt amúgyis szalagozod, akkor nem kell külön csomagolás, hisz maga a doboz az :)
2011. máj. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

Az egyik esküvőn az ifjú pár pelenkatortát kapott, és a pelusok köré volt hajtogatva ötszázasokból, és ezresekből az összeg:

[link]

2011. máj. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Nővéremék úgy kaptak kb. 5-10.000-et h.egy szép faragott fa dobozban voltak papír 200-500 Ft-ok h. össze voltak egyesével pödörve és színes szalaggal(egyesével összekötve).Kívülre is volt rakva, jól nézett ki és élvezték h. megszámolhatják.A papírpénz jobb,mert kevesebb helyet foglal és jobban el tudják költeni mint az aprót,én szivem szerint nem örülnék ha egy zacskó apróval kellene vásárolni menni, főleg ha valami drágábbra lenne szükségem.
2011. máj. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
Én adtam úgy pénzt, hogy vettem egy szép dobozt, meg egy csomó zacskós fűszert. Minden fűszerre ragasztottam egy címkét valami vicces szöveggel, pl. borsnál "ne az urad orra alá törjed, hanem az ételére hintsed" stb. Volt egy plusz zacskó, amiben benne volt az ajándékba szánt összeg, és arra ráírtam, hogy "ha a konyhapénz elfogyott, nyisd ki ezt a tasakot."
2011. máj. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

Én is szoktam kreatívkodni. Mi júni 18.-én megyünk esküvőre, és a következőt csináltam (szintén pénzt kértek):

Vettem egy fadobozt, a tetejére festettem egy vörös keresztet, és ragasztottam rá hobbiboltban kapható esküvős matricákat. Bele kinyomtatom a következő szöveget:


ELSŐSEGÉLY DOBOZ FRISS HÁZASOKNAK

A doboz tartalma:

1. csomag: óvszer: ha nem akartok gyereket

terhességi tesz: ha akartok gyereket

cumi: ha utóbbi összejött

2. konyha: méz: hogy édes legyen minden napotok

alkohol (kis üveges feles): a hideg vagy nehéz napokra

tea: ha nyugalomra vágytok

instant leves (bögrés) és egy májkrém: ha a vacsi nem sikerült volna...

3. Szórakozás/szabadidő: Földgömb :ha világ körüli útra vágynátok

sorsjegy: ha már csak a vak szerencsében bízhattok

ragtapasz: az első veszekedéshez

4.VÉGSZÜKSÉG ESETÉN: (Ebbe teszem a pénzt). A pénz állítólag nem boldogít. Ha titeket sem, tudjátok hol találtok...


Szóval én ezen ügyködöm. Ha érdekel kép, küldök priviben.

2011. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
80%
Én dobozos penne tésztát vettem és abba tekertem bele a pénzt. A dobozba úgy tettem vissza, hogy ne látszódjon a pénz és szépen visszaragasztottam.
2011. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%

Egy ismerős párnál láttam a következő képet: három garnitúra feles pohár készletet kapott az ifjú pár, és abba volt beletűzdelve a papírpénz. De csavarhatod a poharat is papírpénzbe, valami olyan szöveggel, hogy "Csak a biztonság kedvéért", vagy valami hasonló.


A dobozos ötlet is jó, így édesanyámék kaparós sorsjegyeket kaptak :]

2011. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
24%

nővéremék ilyenbe kapták a pénzt és nagyon tetszett nekik

[link]

2011. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket és a véleményeket. Ilyesmikre gondoltam. Kiskatona, szeretnék képet kérni privátban, és lenne egy kérdésem is hozzád. Előre is köszönöm :)
2011. jún. 1. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!