Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen zenék, számok illenének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zenék, számok illenének egyházi szertartáshoz?

Figyelt kérdés
Bevonulásra és kivonulásra. Esetleg olyan, amit ott is el lehet játszani?
2011. máj. 26. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Csak klasszikus zenét engednek a templomba.

A kántorral kell megbeszélni, mit játszik ki- és bevonuláskor, általában Bach-ot szoktak, meg az Jertek, áldjuk Istent. Szertartás közben lehet kérni valamelyik Ave Mariát.

Cd-n vitt könnyűzenét egészen biztosan nem lehet.

2011. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát én se guns n rosesra gondoltam:D Konkrét számokat kérek!
2011. máj. 26. 10:59
 3/11 A kérdező kommentje:
Jah és ott nincs kántor, egy csávó szokott néha játszani
2011. máj. 26. 11:00
 4/11 anonim ***** válasza:

EZT!


Pachelbel D kánonja. CSODÁS!


http://www.youtube.com/watch?v=8Af372EQLck

2011. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én orgonista vagyok. Bach-ot érdemes választani, gyönyörű munkái vannak. Továbbá Pachelbel Toccata in e. Ne GUNS-t válassz... Ennél sokkal igényesebb zenék vannak. No meg nem is illik oda...
2011. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit, hogy Pécs közelében lakom. Kántor (is) vagyok. Ha kell kántor, írj rám akkor. Remélem h nem messze laksz. A címem: craving85@mailbox.hu



(Előző voltam)

2011. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A "csávó, aki játszik", na az a kántor... ;) Vele kell mindent megbeszélni. A másik változat, hogy Ti magatok fizettek klasszikus zenészeket vagy orgonistát, és az eskető pappal/lelkésszel egyeztetve összeállítjátok a szertartás rendjét.


A CD-s változatról vagy bármilyen könnyűzenéről jobb, ha lemondasz már most, mert nem engedik meg. A templomi esküvő egy vallási szertartás, szigorú rendje van.

2011. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A csávó aki játszik nem a kántor:D (megkérdeztük)
2011. máj. 26. 12:03
 9/11 anonim ***** válasza:
2011. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Wedding March (Nászinduló), Ave Maria
2011. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!