Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit adnatok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit adnatok egy ilyen eskuvoi ruhaert?

Figyelt kérdés

Eredeti Alfredo Angelo ruha es Angliaban lett veve. Felreertes ne essek nem itt akarom arulni csak kivancsi vagyok mire szamitsak. Mert nem tudom, hogy itt hirdessem meg Angliaban ahol elek vagy inkabb otthon. Csupan ezert erdekel. Igy nez ki a ruha csak a rozsaszin helyett halvany barackszinu a minta benne. Amikor ujan vettem akkor 370font (100ezerforint) korul volt az ara 2007-ben.

[link]


2011. márc. 29. 15:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ez a ruha! Szerintem 80 körül simán meghirdetheted.
2011. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mivel használt 50-60, max 75-ért szerintem.

De valóban nagyon gyönyörű ruha, biztos hamar elkelne, főleg magyar oldalon!:)

2011. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ruha, szerintem hamar sikerül eladnod. :) Amikor ilyen szép ruhákat látok, sajnálom, hogy nem lesz több esküvőm...
2011. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha mist mennék férjhez engem is érdekelne...sajnos ez sem most lesz...ilyenkor fáj a szívem. gyöbnyörűűű

20-L

2011. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40 körül
2011. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat mindenkinek.
2011. márc. 30. 14:35
 17/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:31

Egyetértek!

Nézd, ma örül, ha 100 ezerért megkapja valaki ezt a ruhát, akinek tetszik és ilyet szeretne, mivel a boltokban eléggé megugrott az ára. Szerintem próbálkozz eladni közel az eredeti áráért, mert még egyszeri használat után bárkinek megérné. Nincs ráírva, hogy egyszer már volt használva...

Ezzel a vevő is jól jár, és te is, mert nem áll benne a pénzed.

Ha meg nem kel el annyiért, akkor még mindig engedhetsz az árából.

Remélem segítettem:)

2011. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

25 ezer. Többet nem ér.

Aki használtat akar, kölcsönöz valahonnan. Aki meg újat, annak nem kell használt. Nem is esküvői ruhának való igazán azzal a rózsaszín csicsával benne, tökmindegy ki tervezte.


Szerintem ne is álmodj róla, hogy ezért egy százast kapsz.

2011. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!