Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit adnatok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit adnatok egy ilyen eskuvoi ruhaert?

Figyelt kérdés

Eredeti Alfredo Angelo ruha es Angliaban lett veve. Felreertes ne essek nem itt akarom arulni csak kivancsi vagyok mire szamitsak. Mert nem tudom, hogy itt hirdessem meg Angliaban ahol elek vagy inkabb otthon. Csupan ezert erdekel. Igy nez ki a ruha csak a rozsaszin helyett halvany barackszinu a minta benne. Amikor ujan vettem akkor 370font (100ezerforint) korul volt az ara 2007-ben.

[link]


2011. márc. 29. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép ruha nem bóvli, szerintem 60-70-et simán megér, de ez csak az én véleményem...
2011. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Használt (tudom, hogy írtad, csak egyszer), de maximum az eredeti ár felét éri.
2011. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép :) De mivel használt, szerintem nagyon maximum az eredeti ár kicsit több, mint a feléért tudnád eladni...én mondjuk olyan 60 ezret adnék érte, ha pontruhát keresnék, de többet nem.
2011. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon szép ruha.

Ha magyarországon hirdeted meg akkor olyan 60 körül szerintem el fogod tudni adni.

Angliába pedig kérhetsz többet is érte.(80 körül)

2011. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Koszonom nagyon szepen a valaszokat. Oszinten szolva sokkal kevesebbre szamitottam. :) Olyan 30-35ezer koruli arra. Akkor azt hiszem otthon fogok vele probalkozni mert akkor nem kell ide visszacipelnem. Nyaron majd megyek haza, megnezem milyen allapotba van mert dobozban van tarolva szekrenybe, ugyhogy lehet ismet kitisztitatom meg atvizsgalom aztan meghirdetem vagy korbejarok vele a szalonokba hatha valaki megveszi.

Nagyon szepen koszonom a valaszokat. Egyebkent szerintem itt sem kapnek sokat erte. Azert is kerdeztem ra mert ha ennyit kb. otthon megkapok erte akkor tuti nem cipelem ide repulon. :)

2011. márc. 29. 15:28
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Ez a ruha gyönyörű. 60 ezerért én is megvenném akár, ha nem lett volna már esküvőm hanem még csak tervezném :)

2011. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hirdesd meg a mind a ket helyen, es kerhetsz 100 ezret, mivel hasznalt, viszont most mar az ujnak az ara, a 3-a lett, tehat igy szamold.

A mai arakat vedd figyelembe, hiszen ez egy olyan modell, ami most is modern, tehat aruld annyiert, amennyiert megvetted, s meg igy sem kered el a fele arat, ha a jelenlegi arat veszed figyelembe.

2011. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
bár nem az én ízlésem, de szerintem is 60 ezer körül elvinnék.
2011. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszat.
2011. márc. 29. 15:33
 10/18 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne ez a ruha, kérlek ha tudsz küldj nekem privát üzenetet. Köszi
2011. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!