Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményed a SUPER...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a SUPER MEGHIVOk esküvői meghívókat gyártó cégről? A honlapjuk: www.super-invitatii. Ro

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 11:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Katasztrófa. Csak egy szimpla kérdést tettem fel nekik e-mailben de semmi választ nem kaptam! Amúgy Romániában vannak. Ok, szép meghívóik vannak de le se sz*rják az embert. Na meg helyesírást ki ellenőrzi?? Nem is magyarok.

Én nem rendelek tőlük az biztos.

2011. márc. 29. 11:44
 2/11 anonim ***** válasza:

Magyar cégektől sokkal szebbeket tudsz rendelni, ezek tömegáruk, szerintem tuti Kínában nyomják őket tonnaszámra, mert mindenhol ugyanezeket látom (a magyarországi oldalak 70%-án is). Nekünk teljesen egyedi meghívóink voltak, egy pici céggel csináltuk. Személyre szabták a grafikát, és névre szólt minden egyes darab.


A miénk ilyen volt, csak más színben (rózsaszín-barna) [link]

2011. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, igaza van az előttem szólónak. Nagyon szarok ezek a tömegcikkek. Ráadásul az a román cég is nagyon gagyi. Nem tudom mit akarnak itt.

Mi is egy kis céggel csináltattuk a meghívónkat.

A www.dreamflowers.sokoldal.hu-ról rendeltünk, teljesen egyedit. Mások nem gyártanak ilyeneket mint amiket ők. Csodálatosak! És korrekt nagyon a tulaj, még ajándékot is küldtek a megrendelt meghívókkal!

Szóval nem kell foglalkozni a tömegárukkal!

2011. ápr. 4. 09:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabbra számítottam. De a meghívók tényleg szarok, magyar vagy, magyarokkal dolgoztass, akik a saját országodban élnek és adóznak.
2011. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez sem tetszik jobban. Mondjuk van pár szép darab, de a nagy része béna. Az oldal meg katasztrófa.
2011. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mármint melyik rossz, a Dreamflowers vagy az Esküvőváró?
2011. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A dreamflowers. A másik sem a legjobb, de legalább nem gagyi. Szépérzéke nem sok volt a grafikusnak, de hát román a lelkem....
2011. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam, amit az első válaszban linkeltem. Mi nagyon elégedettek voltunk, én nem látom gagyinak. :(
2011. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a Debreceni Centerprint-től rendeltem. Csodásakat csinálnak német minőség magyar árakkal. A neten is ránézhetsz. Amúgy a tel.sz. 06/52-340-041.

Sok síkert és nagyon sok boldogságot!

2011. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szuper-meghivok válasza:

A Publiserv ceg vagyunk, Romaniabol (www.szuper-meghivok.hu).

Alacsony arainknak koszonhetoen a termekeinket Romaniaban, Magyarorszagon, Olaszorszagban es egyeb europai orszagokban arusitjuk.

A meghivoink egy adott modell alapjan keszulnek el, sorozatgyartasba, cegunk csak a megrendelo altal kuldott szoveg nyomtatasaval foglalkozik. A szovegen beluli hibakat csak a megrendelo beleegyezesevel javithatjuk at. Figyelmeztetjuk a megrendelot, ha az adott szovegben hiba talalhato, de a hibakat csak az o jovahagyasa utan javitjuk ki. A meghivok szoveget szemelyre lehet szabni, es akar minden egyes meghivon feltuntethetjuk a meghivott nevet, anelkul hogy kulon koltseget szamolnank fel. Barmilyen nyelvu szoveget nyomtatunk.

Barmilyen szinnel nyomtatunk, kiveve arany es ezust, mivel jelenleg nem rendelkezunk olyan tehnikaval ami ezt lehetove tudna tenni.

Az olcso araink mellett a magyar megrendeloinknek kedvezo, hogy az orszagunkba csak 24%-os az AFA.

A szallitasi ido rovid, hiszen cegunk szemelyesen szallitja at Magyarorszag teruletere a csomagokat, amelyeket ezutan postazunk.

Cegunk is tud kedvezmenyeket/ajandekokat nyujtani, abba az esetbe ha feltuntethetjuk a cegunk nevet a meghivo egyik sarkaba.

Megrendeleseiket szeretettel varjuk, nem okozunk csalodast!

2012. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!