Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]


Ti rendelnétek tőlük ruhát?


2011. márc. 24. 15:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én netről amúgy sem rendelnék, már az alakomból kifolyólag sem, nem vagyok nádszál vékony, így mindenképpen látnom kell magamon a ruhát.

A másik meg hogy az esküvő krémjéhez tartozik a személyes ruhaválasztás.

Aki csak gyorsan leakarja tudni az esküvőjét, az lehet hogy így rendel/vesz, de aki kiakarja élvezni minden pillanatát (előkészületek) az tutti elmegy millió boltba és próbálgat.

2011. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
a kérdésedben szereplő link és az utóbbi között csillagászati a különbség..könnyen lehet hoghy az első valami lehúzós oldal piti csalókkal utóbbi egy sokkal profibb cég miért lenne két weboldaluk??
2011. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Megnéztem részletesebben nekem nagyon nesze semminek tűnik...előre megvarrnak egy ruhát ami biztosan jó is lesz...ezek az árak is nagyon furák nekem egy szalonban ilyen ruhákat sokkal többért adnának.

Egy zsebb weboldal sem mond sokat azt bárki csinálhat 3képeket is összeválogathat.

2011. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A két szalon nem ugyanaz. Az első nagykereskedés is, szerintem tőlük rendelnék a ruhákat.
2011. márc. 24. 15:51
 15/20 anonim ***** válasza:
Inkább menj el elsőként élőbe az adott szalonba nehogy átverjenek..
2011. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. márc. 24. 16:19
 17/20 anonim ***** válasza:

Igen rendelnek ha nem tudnek varrni.

Egyebkent a ruhamat szabasmintan talaltam es nem vagyok kivancsi hogy mi van a kolcsonzokben. Olyanoknak szanjak a szolgaltatast mint en. De az en ruham mar el van rendezve. A nagynenem varrono es megvarrja ingyen.


Ha peldaul egy Vera Wang ruhat szeretnel de nincs ra 12ezer dollarod, akkor itt a kep alapjan megvarrjak.

2011. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A szalonról nem tudok nyilatkozni, én ebay-en vettem anno a ruham, és gyönyörű lett. Fizettem érte kemény 124 eurot, és az én méretemre varrták. Én nagyon elégedett voltam vele, de hozzá kell tenni, előbb tényleg érdemes megpróbálni egy szalonban pár ruhát, hogy tudd mi áll jól. (PL. én ekrüt akartam borzasztóan míg fel nem próbáltam...szörnyen állt, így lett fehér a ruhám). Nagyon nagyon fontos, hogy jó méreteket adj meg, különben tuti nem sikerül a ruha. Jah, és ha neten rendelsz, ne hagyd az utolsó pillanatra, mert lehet, hogy tényleg elrontják a ruhát (sajnos ez amolyan orosz rulett kicsit), és akkor mi lesz? Ja és még annyit, hogy amennyire én látom a szalonban kölcsönzős ruhák jobb minőségűek, több bennük az anyag, tartósabbak, stb. Lehet, hogy az enyém egy szalonban egy fél nyarat se bírna ki, de nekem egy esküvőre kiválóan megtette.
2011. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

124 euró? Indiában varrattad?

Bocs, nem leszólni akarom, csak tényleg kedvező, és érdekel, hogy hol vállalnak ennyiért.

2011. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A kálát megnéztem, béna. Ti rendelnétek olyan helyről, ahol sajnálnak 80-100 ezret egy tisztességes weboldalra? Én nem.
2011. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!