Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]


Ti rendelnétek tőlük ruhát?


2011. márc. 24. 15:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nem


nekem kell hogy végignézzek sokat,nem érdekel hogy másra is kell az idő,nekem élőben kell látni,megtapogatni,nem pedig fénykép alapján megrendelni...

2011. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
nem
2011. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És az ár nem szempont?
2011. márc. 24. 15:19
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem. A saját esküvőmmel csak foglalkozom annyit, hogy magam megyek ruhák után (nem a virtuális térben).
2011. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Há nem úgy tűnik, mintha pörögne a biznisz! :D


Számomra valahogy az esküvőre készülődés "lelkét" ölné ki a net. Csak leülök a gép elé, kattintok, és kész. Én el akarok menni a szalonokba, az összesbe, és felpróbálni egy vagon ruhát, míg végül megtalálom az igazit :)

2011. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nem szempont hogy pár ezerrel olcsóbb,pedig nem állunk jól


de szalonok között is óriási árkülönbség van,kézenfogok 2 barátnőt,és elcsavargunk a szalonok között pár órát,programnak is jó


sose rendelnék ilyet

2011. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha a varrónőm addigra felhagy a biznisszel, akkor lehet. De referencia kéne.
2011. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a referenciájuk, már kérdeztem e-mailben. Egy most induló szalonról van szó, biztosan így próbálják magukat népszerűsíteni. Nem webshop, csupán varrást vállalnak. Nekem ezt írták.

2011. márc. 24. 15:33
 9/20 anonim ***** válasza:

Eléggé gagyi az oldal. Nincs ezen tulajdonképpen semmi információ. Semmi referencia. Hol és mikor történik a személyes kapcsolatfelvétel, méret levétel, ruha igazítás, próba? Hol vannak a már eddig elkészített ruhák? Kell látni valamit, hogy mit tudnak és mennyi pénzből mit képesek kihozni. Legyenek tisztában pl. az anyagárakkal, hogy lehessen konzultálni és a menyasszonynak legyen elképzelése előre, hogy mennyiben is fog kijönni az a ruha, ne csak a végeredményre mondják meg, hogy mennyi, mert lehet, hogy a végén túl drága lesz. Én ezekkel biztosan nem foglalkoznék.

Nem mindegy az ár nekem sem, éppen ezért varratok magamnak menyasszonyi ruhát, de ott lesz személyes találkozás, már le van fixálva az időpont és már a telefonban kifaggattam a varrónőt, hogy mégis ilyenkor mennyi a min. ár, anyagok...stb. Fényképeket is tud majd mutatni..stb. A személyes találkozás után döntök majd, hogy megbízom-e.

2011. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De ha van ez a szép honlapjuk, miért van ez a gagyi és miért vannak külön a ruha képek? Nem lehet, hogy más tollával akarnak ékeskedni és csak szimplán csalók?
2011. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!