Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen esküvőre vágytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esküvőre vágytok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, először is egy olyanra, ahol a vőlegény az a férfi akit még az életemnél is jobban szeretek. Akiért bármikor tűzbe tenném a kezem, és akiért bármire képes volnék...A többi már csak formaság. Nem akarok habos-babos hercegnős ruhát, se nagy tömeget, nekem az is elég lenne, ha csak Ő és én lennénk ott két tanuval...
2011. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra fontos emberek legyenek ott. Mint legjobb barátnőm, családom (akiket szeretek és nem mindenféle jött-ment rokon) Kb ez nekem elég is lenne. És persze a párom, akit szeretek:)

Én vágyom habos ruhára, reggelig tartó táncra, nevetésre, egy jó evésre:D

Más nem kell:)

2011. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
nem vágyom esküvőre :)
2011. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem már ki van nézve a ruhám stílusa,de azért várnék még vele,mondjuk legalább 5évet... :)

Az egyiik ismerosom szokta mondogatni,hogy: ,,Akkor kell kislányom férjhez menni,mikor visznek...,,

Ugy gondolom,hogy életem szerelmérol már lekéstem,szoval lehet,hogy az az 5év még eltolodik mondjuk egy 20ra... :S

De nekem mondjuk olyan 60ember legyen ott a részemrol,aki legfontosabb emberek,akiket eddig megismertem,nem mindenféle pl.:papa testvére,nem tom milyen nagynénik,akikkel csak a család temetésén találkozok...ok minek mulassanak az én kontomra,ha nem is ismerem oket,csak esetleg ugy,hogy : ,,tudod kislányom,o Márta néni,innen és innen,a nagymamád testvére,az bo unokái,a te 2dik unokatesoid....,,

Nah ilyen rokonok nem lesznek.

2011. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyen meg mind a 3 összetevője: polgári esküvő, templomi esküvő, lagzi. Legyenek koszorúslányok, nászmenet, jó sok ember, legalább 150! :) Jöjjön ez el az összes "ismeretlen" rokon és táncoljunk reggelig jó mulatós zenére! :D Legyen sok részeg öreg bácsi, akik dalolnak! :D Egyszóval legyen HAGYOMÁNYOS!!! :) Legalábbis a mi családunkban ilyenek a lagzik.Én is ilyet szeretnék.
2011. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Semmilyenre.
2011. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
39%
Én semmilyenre. Számomra kiábrándító, hogy "hivatalossá" tegyük két ember kapcsolatát, hogy papíron is egymáséi, amíg a halál el nem választ, blabla...
2011. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát először is kellene egy férfi, aki nagyon szeret és akit nagyon szeretek én is. :D


Az esküvőn én túl nagy felhajtást nem szeretnék, egy egyszerű szertartás ( de azért szép ruha :D ), aztán azoknak a rokonoknak, akikkel tartjuk a kapcsolatot + barátoknak egy kis összejövetel. Mulatós zene nélkül.


Inkább a nászútra menjen el több pénz, annak jobban örülnék, ha el tudnák menni valami szép helyre.

2011. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyi féle dolog eszembe jutott már, hogy az bele se férne egyetlen esküvőbe :D Na, szóval még nem is tudom igazán, hogy milyet szeretnék, csak a lényeg, hogy szép legyen és - elnézést mindenkitől, aki ezt szereti, nem leszólni akarom - ne az a tipikus falusi esküvő legyen, mert az nagyon nem az én stílusom.

Amiben már biztos vagyok, az az, hogy ne legyen giccses és csicsás.

Sokszor megfordult a fejemben, hogy egy szép szabadtéri esküvőt szeretnék, lombos fákkal, köröttünk minden csupa zöld, de mindig az jut eszembe, hogy amilyen peches vagyok, tuti esne az eső. Inkább valami szép nagy termet tudok elképzelni, hatalmas ablakokkal, minden hófehér, stb. Szóval valami ilyen helyszínt. A többit még nem tudom.


Amúgy nekem iszonyúan tetszenek a zsidó esküvők, na de ez nálam kizárt, mivel nem vagyok zsidó :D

2011. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem vágyom hercegnős menyaszonyi ruhára.Egy stép.elegáns menyaszonyi ruha egy szép nem csicsás csokorral,polgári eskűvő utána vacsora vagy épp ebéd,egy kisebb menyaszonyi torta a legközelebbi hozzátartozók mindkét fél részéről.ez az álmom és a páromé is.Egy kis esküvő is lehet nagyon szép élmény jóval olcsobban. :-)
2011. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!