Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 40 évesen milyen legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen milyen legyen a menyasszonyi ruhám?

Figyelt kérdés
Az egyik ismim most tanácstalan!!elvált...de most szeretne férjhez menni...a kosztümöt ki nem álja és van neki egy világos lila abroncsos ruhája!!Gáz ilyet felvenni 40körül???
2011. márc. 3. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Na most, a kérdés rád vonatkozik, a többi meg az "ismidre"...

40 évesen világos lila ABRONCSOS ruha? Inkább valami egyszerű, bézses, csontszínű ruhát vennék fel a helyében/helyedben...

Egyébként egyházi lesz?

2011. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy letisztult szabású, vajszínű ruha illene neki. Persze ez függ attól is, hogy milyen alakja van. Én lilát semmiképp nem vennék fel, még akkor sem, ha már nem az első esküvőm, maradnék a vajszínű, bézs árnyalatoknál. Kerülném a sok csipkét, és a mélyen dekoltált ruhákat, de mégis valami modernebb ruhadarabot választanék.
2011. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én lilát nem vennék fel a helyében/helyedben. Valami világos szint választanék inkább -bézs,halvány rózsaszín, világos arany vagy ilyesmi. Találtam pár jót, szerintem ilyesmi irányba kéne gondolkodni (szabás és szín ügyileg):


innen a baloldali,nem a fekete:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

persze ha akar(sz) lehet akár abroncsos ruha is,vagy bármilyen, hisz a menyasszony dönt a ruháról,de szerintem amiket linkeltem azok korhoz és alkalomhoz illőek. Ja meg arra nem árt vigyázni,hogy azért mégse olyan ruha legyen,ami csak 20éveseknek áll jól, mert szerintem nincs annál furább látvány,mikor valaki nem a korához és testi adottságaihoz illő ruhát veszi fel. Olyat kell választani,ami kiemeli a szépséged. Persze ez az én privát véleményem.

2011. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a második nagyon gáz ,mntha anyámat látnám karácsonykor akonyhaajtoban .félreértés ne essék imádom az anyut de ő szokott ilyen képet vágni amikor mondom neki ,hogy csak egy fénkép erejéig hagyd abba légyszi a sütés főzést
2011. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyem halvany zold es a padloig er. Kosztum irodaba valo dolgozni. Abroncsosat nem vennek fel eskuvore en sem. A fenti ruhak kozul tobbet is lehet valasztani, csak a masodik nagymamas. A csokor minden egyszeru ruhat feldob. Egyebkent mar lazabbak a szabalyok mint regen voltak. latatlanban nehez donteni.
2011. márc. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt, ami tetszik neki. az ő esküvője ez vagy az ismeretségi köré? :)
2011. márc. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lattam vannak akik nem vennenek fel lilat. Csak kivancsisagbol kerdezem, miert ne vegyen fel egy 40 eves no lila ruhat?
2011. márc. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!