Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen nászajándékot lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nászajándékot lehet adni olyan embereknek, akiknek kb már mindenük megvan. (konyhai eszközök, bútor, berendezés), nem túl nagy összegben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Valami apróságot, ami dísze lehet a lakásnak?
2009. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Egy közös képüket kinagyíttatni, ami a megismerkedésük idején készült. Egy szép keretben nagyon megható ajándék lehet.
2009. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Hát igen, ez a nászajándékosdit kicsit már meghaladta a mai kor, mert ugye az emberek már általában az esküvő előtt is együtt élnek, akkor is meg kell hogy legyenek a holmijaik, mert nem az esküvőkor költöznek ki a szülői házból.

Manapság már sok fiatal pár is gondban van ezzel , mert nem akarnak olyat kapni, amilyük már van, viszont úgy érzik, bunkóság lenne, ha ezt előre megmondanák. Szoktak listát írni, hogy mit szeretnének, ma már ez sem megbotránkoztató. Esetleg meg lehetne kérdezni őket, hogy mit szeretnének. Olyat is szoktak, hogy a meghívóra ráírják, hogy nem igazán ajándékot szeretnének, hanem pénzt, ilyenkor odaírják, hogy pl. "Nászútra/lakásra/kocsira gyűjtünk".

Ha viszont azt mondják, hogy mindegy mit veszel neki, azt amit gondolsz, akkor talán a szüleiktől próbáld meg kideríteni, hogy mi az, amilyük nincs és amit tényleg használnának is. Ha más ötlet nincs, egy szép váza még mindig jobb mint a semmi, de mondjuk én dísztárgyat csak olyannak vennék, akinek már voltam az otthonában, és tudom, hogy mi illik oda.

2009. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl 1 festményt!:)
2009. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. én pl festményt biztosan nem adnéd, mert magam sem kívánnék ajándékba kapni. Az az egyik legkényesebb dolog. Ha csak a ízlést nézzük, de mi van a környezettel, ahová kerülne. Mi van , ha nem tetszik, vagy nem passzol a szobába? még el sem lehet adni, mert jöjjenek csak egyszer látogatóba azok, akitől kaptam és rögtön lebukok, hogy nem lóg a falon. Na az igenrosszul esne nekik. Nekem meg nézni. Évekig.

Magam részéről személyreszóló utazási utalványt adnék, Persze itt direktbe kitudódna, hogy mennyit is adtam érte, (nem úgy mint a festménynél -mert az kerülhet akármennyibe is)de az kötetlen, bármikor felhasználható, és tudok olyan utazási irodát, ahol ez elkészítik, kimondottan az ifjú pár részére, tehát nem kommersz dolog. Mi is ilyennel leptük meg a szüleinket, 50. házassági évfordulójuk alkalmából.

F

2009. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A festmény se butaság, ha tudja valaki az ajándékozottakról, hogy tetszene nekik. Pl. anyukám már évek óta emlegeti a "Lila ruhás nő" festményből készíthető gobelint, úgyhogy ha lesz rá pénzem, akkor azt kap valamilyen alkalomra, és biztos örülni fog neki, mert már évek óta emlegeti. Szóval ha esetleg valami ilyen alapján lehet puhatolózni, minek örülnének, úgyis elszólják magukat. :-)
2009. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem: 2 fő részére uszodabérlet, IKEA utalvány, utazási utalvány- innen pedig csak gondold tovább :)
2009. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!