Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszik nektek ez a ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nektek ez a ruha?

Figyelt kérdés

szerintem gyönyörű:)Csak kár hogy elérhetetlen számomra

[link]


2011. febr. 15. 21:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
általában nem vagyok oda az ilyen fordosokért, de ezt imádom :D
2011. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Nem vagyok oda az ilyen túl fodros ruhákért, de ez egész szép.

A 21:36 is nagyon tetszik.

A félig rövid, félig hosszú habostorta ruhák viszont nagyon nem tetszenek. Ha azt szeretném, hogy látsszon a lábam, valami mindenütt rövidet választanék.

2011. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Szerintem szörnyen kövérít ez a ruha. Látszik a modell arcán, karjain hogy vékony nő, de ahol a ruha rajta van, ott vagy 10 kilóval többnek néz ki. Nagyon nem jó a szabása szerintem...
2011. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
kérdezed meg egy varrónőtől, mennyiért varrná meg neked
2011. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
68%

Az én ízlésemnek ez uncsi, a dekoltázsa meg túl mély:( :

[link]

Itt meg pont, hogy neki áll jól! Ne vicceljetek már! Mi ez a vádlikomplexus a magyar nőknél!? (tudtátok, hogy a latin férfiaknak, főleg kubaiaknak pont ez a lábtípus jön be? ;) Meg az óriás popsi-darázs derékkal. Tapasztalatból mondom...jó ez persze titeket hidegen hagy, de csak eszembe jutott :D):


[link]


Az alacsony nőknek nem ideális a hosszú ruha, mert alacsonyítja még jobban. Ezen persze segíthet a magassarkú, de akkor is a lábvillantós az ideális. (Bár én akkor is hosszút fogok viselni alacson létemre, de csak mert többé nem lesz alkalom, hogy felvegyem, és álmaim ruhája sajna pont hosszú) A vádlija meg: lehet, hogy egy pöttyet vastag, de nagyon szexi, formás, vannak vonalai, hajlásai, és nem egy piszkavas, mint a másik rövid ruhás modell a második linken, ott a modell lábaival kb. s*ggbe lehet szúrni az embert. Nekem mindig az jut az eszembe az ilyen vékony lábakról, hogy nem szúrja a nő fenekét? :S Persze átvitt értelemben. Bocsi azoktól, akiknek ilyen a lába!! Végülis ízlések és pofonok, a lényeg úgyis az, hogy a párunknak tetszünk :)


Amik nekem nagyon tetszenek (bár itt a modellek a piszkavas lábúnál is anorexiásabbak):


[link]

[link]

[link]


Na ez most biztos egy csomó embernek nem fog tetszeni :D

2011. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Ja és elfelejtettem hozzátenni, hogy a kérdező ruhája is tetszik nagyon, bár nem az álomruhám :)

23:00 voltam

2011. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Szerintem szép!
2011. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Szerintem szép! Mondjuk én feltünőbb ruhába mentem férjhez. Szerintem az a baj a mai menyasszonyokkal hogy nem merik viselni a gyönyörű ruhákat. Mindenki a semmitmondó ruhákat válassza (tisztelet a kivételnek). Szerintem ilyen alkalom nem mindennap van. Merjétek beválallni!
2011. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
10:08-as!Ha van rá mód tudnál mutatni egy képet a ruhádról?szívesen megnézném:)köszi előre is
2011. febr. 17. 21:06
 30/33 anonim ***** válasza:
10:08! Egyetértek!! Mindenki az a tipikus A vonalú, pánt nélküli, rendszerint kreppelt, ekrü vagy sima fehér, de aszimmetrikus aljú ruhát veszi fel...van ennek kb. 5 variációja, de olyan apró eltérésekkel, hogy a végén olyan, mintha nem is létezne más. Most ezzel nem azt mondom, hogy feltétlenül miniszoknyát kell felvenni, de annyi szép és tényleg különleges hosszú ruha van, nem igaz, hogy mindenkinek pont ugyanez tetszik! Még ha valaki az alakja miatt veszi fel, azt értem, de egyszer Egerben kirándultam és a Bazilikánál nézelődtünk. Mivel ott van mellette a labirintus lejárata, ott álltunk vagy 1 órát, mire bejutottunk. Na az alatt az 1 óra alatt 3 esküvő váltotta egymást, és láttuk a többi menyasszonyt is, akik kint álltak várva a sorukra. (Borzalmas ez a sorbanállós rapidesküvő is...szörnyen lelombozó. Akkor már inkább házasodok egy vidéki minitemplomban, de akkor aznap mi legyünk az egyetlenek, vagy legalább több óra legyen az eltérés a másik párig) Esküszöm, mintha egyenruhában lettek volna!!! Ugyanezt figyeltem meg Esztergomban is, és Pécsett...egyszerűen hihetetlen!
2011. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!