Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ötletek Lánybúcsúhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek Lánybúcsúhoz?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz az esküvője egy barátnőnknek és valami nagyon jó lánybúcsút kellene szerveznünk. Tippek?? Csak páran, 5-6-an leszünk, viszont majdnem egy egész hétvégénk lesz.
2011. febr. 14. 17:39
1 2
 11/14 Lily Aldrin ***** válasza:
100%

Elsősorban a menyasszony "igényeihez" kell kitalálni mindent:)

Én utoljára unokatesómnak szerveztem, aki egy egyetemen tanít, és nem az a nagyon felszabadult jellem. szóval elég sok megkötés kellett, eleve száműztük a "fütyis" kiegészítőket. Egy semleges helyre utaztunk, ahol senkit nem ismertünk, kb 10-en csajok....vettünk mindenféle asszonyos meglepetést, bilincset, szexi fehérneműt, kötényt.

Sok dolog van, amivel költséghatékonyan lehet mulatni. feladatok:

Mi pl nem akartunk nagyon zavarbaejtő feladatokat kiszabni, szóval a következők lettek:

a4es lapokra különböző feladatlapokat szerkesztettünk, mint erre a lapra gyűjts 5 bókot, 5 jókívánságot, 5 vésztelefonszámot....

illetve volt egy feladatlap, amelyről leg. 5öt kellett teljesítenie a leendő arának.... mi ilyeneket tettünk rá, hogy hívasd meg magad egy italra, fényképezkedj le egy ismeretlennel....

illetve voltak feladatok, amelyeket nem a szórakozóhelyen, hanem a szálláson egymás közt intéztünk....először is mókás tesztkérdések a vőlegényről, helytelen válasznál inni kell, perzse csak módjával, hiszen senki nem szeretné, ha az ara nem emlékezne:)

egy cukkinin kellett bemutatnia uncsimnak, hogy tud óvszert húzni, és egy babát bepelenkáznia, ezután kapott oklevelet, amit szintén mi szerkesztettünk. tortáztunk, pezsgőztünk és egyenpólóban villogtunk, illetve a menyasszony kapott diadémot, és vállszalagot.

Az utóbbit egy virágárustól vettem, és vele írattam rá a szöveget.

Bulizni egyforma rózsaszín spagettipántos felsőkben mentünk, a barátnőkön X.y leánybúcsúja felirat, az arán pedig egy frappáns kis szöveg:)

Nagyon jó buli volt, és személyre szabott:)))

Azóta kb 10 leánybúcsú dokumentumellátását csináltam, szóval emailban tudok küldeni ha gondolod:)

ja a meglepi ajándékok között volt pár kép, amit a jövőről szerkesztettem:) csak egy picit érteni kell a photoshophoz.

2011. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó volt, köszi:-))
2011. febr. 15. 11:22
 13/14 Lily Aldrin ***** válasza:
100%
küldtem a segédanyagot:)
2011. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Még nem érkezett meg:-(
2011. febr. 15. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!