Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ötletek Lánybúcsúhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek Lánybúcsúhoz?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz az esküvője egy barátnőnknek és valami nagyon jó lánybúcsút kellene szerveznünk. Tippek?? Csak páran, 5-6-an leszünk, viszont majdnem egy egész hétvégénk lesz.
2011. febr. 14. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Számomra az ideális leánybúcsú, barátnőkkel összejönni valamelyikünknél, általában visznek a menyasszonynak valami vicces ajándékot, meg saját készítésű sütit, üdítőt, szolidan alkoholt, és egész este beszélgetünk, röhögcsélünk, halkan zenét hallgatunk. Természetesen vetkőzős fiú nélkül.

Kinőttem már az ereszdelahajamat bulikból, amúgy is régen az ilyen 100-150 fős meghívós bulikat/disco szerűségeket (bérelt helyen) szerettem, nem a szórakozóhelyeket (úgy kellett elrángatni mindig, nem szeretek idegenek között bulizni, nem érzem ott jól magam).

2011. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Rendben, az előző válaszoló kinőtt már belőle ..

Viszont, ha emlékezetes bulit akarsz, akkor mondjuk spóroljatok össze nyárig egy hétvégére valót valamilyen hotel / apartman / bármi hasonlóban (természetesen a menyasszonynak összedobva), ott elmenni pub-okba, karaokezni, nagyokat beszélgetni, csónakázni ilyesmi, ezek tökjók szerintem :)

2011. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

esetleg menjetek le a Balcsira,nekem ott volt és nagyon élveztük

béreltünk egy stéges apartmant(egy olyan kisebet nem voltunk túl sokat bent:D)

zene,tánc+ összeállítottak a bnőim egy ilyen kisfilmet gyerekkori fényképeinkből

nagyon jó volt

26/L

2011. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
szolidan alkohol.. :D halk zene.. :D Óriási party, vízparton példul, csomó pasi, rengeteg pia, hangos zene.. Ja, csak 5-6an lesztek.. Az egyik nap lehetnétek többen, a másik nap pedig csak a szűk baráti kör.
2011. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Amit Te is leírtál azzal nekem sem lenne semmi problémám...nem ebből "nőttem ki". 23 vagyok amúgy.
2011. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Első válaszoló voltam és a másodiknak írtam.
2011. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

-elmehettek az adott településen pár helyre, ahová kellemes közös emlékek kötnek - csináltok pár vicces fotót még "utoljára"

-amíg mászkáltok a városban, leszólíthattok járókelőket, és egy pólóra írathattok velük jókívánságokat

-lehet rajtatok olyan szalag, mint a szépségkirálynőknek, a menyasszonynak hogy X vagyok, férjhez megyek; neketek meg hogy X férjhez megy, meg a menyasszony fején fátyol, árulhat az utcán petrezselymet 100-asért vagy pusziért/jókívánságért (régen arra mondták, hogy petrezselymet árul, akivel senki nem akart táncolni, így egyedül üldögélt - de mostanában láttam a városban is, ill. neten néztem, hogy nagy divat lánybúcsún)

- lehet férjismereti teszt - egyeztetve a vőlegénnyel a válaszokat

2011. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát a lerészegedés, és pasik stírölése (baromira tojok más férfiakra, a vőlegényemen kívül, elvégre szerelmes vagyok, más férfi nem érdekel) az utolsó dolog amit tennék, ha chipanddail-el állítanának be, elküldeném, vagy én mennék haza az biztos. Nem szeretek annyira bohóckodni, tehát a vicces feladatok sem az én világom lenne.

Egy csajos összeröffenés, martinizés, röhögcsélés, pasik nélkül tetszene, főleg pl. a Balaton parton, egy hétvégén, napközben fürdés, este nyársalás, amit 26L is leírt.

25N

2011. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

egyik válaszoló írta, hogy szépségkirálynő-szalag. ilyen az ismerősöméknél csak a menyasszonyon volt, az volt ráírva, hogy SOLD (eladva-persze lehet magyarul is) béreltek egy limuzint, elmentek egy kávézóba, ahol reggelig beszélgettek. A menyasszony kapott egy oklevelet, valami ilyesmit:

[link]

itt lejjebb görgetsz, lesz pár ilyen szöveg, pár az oldal is jó:)

a menyasszonynak volt fátyol-szerűség a fején, valamint volt művirág-csokra (direkt műből)


:)

20Ł

2011. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket.

Elvileg Balaton-partire készülünk, ahogy írtátok is. D.e. biztos lesz strandolás, pihi, d.u. pedig vmi bulizós helyet keresünk, stb, de barátnőim még vmi feladatokat is ki akarnak találni a menyasszonynak...

Erre tippek?

2011. febr. 15. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!