Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy tetszik nektek ez a ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik nektek ez a ruha?

Figyelt kérdés

[link] Jpg


Mit szólnátok ha egy menyasszonyon ilyen lenne? Nekem annyira tetszik,hogy álmaim ruhája. Szeretnék ilyenben férjhez menni, csak kíváncsi vagyok, hogy milyenek a reakciók.

Köszi a válaszokat.


2011. febr. 11. 20:52
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, szerintem közönséges és legkevésbé sem ünnepélyes, mini a discoba való, bár én soha nem vennék fel ilyen rövid szoknyát, min. térdig érőt, pedig állítólag jó lábaim vannak és magas is vagyok, számomra a menyasszonyi ruha földig érő és bő abroncsos (minit bármikor húzhat az ember, utóbbi típust pedig általában egy életben egyszer), bocs, ha neked ez álmaid ruhája, ne foglalkozz a véleményemmel, és viseld boldogan. Sok boldogságot.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__1..

2011. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
18:57! Én értem, ha nem tetszik neked, de ez nem mini és térdig ér :D Nézd meg jobban!
2011. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%
Ja és még annyit, hogy az ilyen ruhát pont olyanoknak kéne felvenniük, mint a kérdező linkjén lévő modell. Nem vastag annyira a vádlija, de ha az is, legalább formás, szexi...szerintem nagyon szép. Ellenben ennek a nőnek: [link] piszkavas lábai vannak, az ilyen ne vegyen fel még sima miniszoknyát se :S
2011. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Az előző válaszomat a belinkelt kérdésből másoltam át, nem akartam újra írni, a lényeg ugyanaz.

Teljesen mindegy mennyire rövid, akkor sem tetszik, számomra nem menyasszonyi ruha az ilyen, nem tetszik, ha menyasszonynak kilátszik a lába. Rövid szoknyát bármikor húzhat az ember...nem ragozom tovább.

2011. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Jajj nem bántani akartalak! Mondtam, hogy értem, hogy nem tetszik, csak rossz kritériumokat írtál le, nem kell ilyen Pukkandúrnak lenni...
2011. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Elfogadom a véleményeket :) azért tettem fel a kérdést.

Azért a két ruha szerintem össze sem hasonlítható, amit én linkeltem be az szerintem nem mini a másik pedig igen.

A másik válaszolónak pedig köszönöm a linkeket, és én is azért szeretnék tüllből, mert azt akarom,hogy maga a ruha legyen akkora, nem pedig az abroncs miatt, ami annyira kitartja. Mindigis az ilyen ruhák tetszettek :)

Bár a varrónő próbál lebeszélni a tüllről, mert szerinte az nem esküvőre való :S szerintem meg igen, mert akkor nem látnék annyi tüllből készült ruhát. De az az ő véleménye, ez az enyém.

Köszi még egyszer a válaszokat.

2011. febr. 14. 00:07
 37/42 anonim ***** válasza:
Milyen varrónőhöz mentél te??? Mondd meg neki, hogy nézzen már utána egy kicsit...a selyem, szatén és a tüll a lehető legeslegesküvőibb anyagok, amik léteznek! Hát például a fátyol mégis miből szokott lenni szerinte??? Mutass neki több képet ilyen ruhákról:D Ne haragudj, de ha nekem egy varrónő ilyet mond, nem varratom meg vele álmaim ruháját :S Az enyém semmi másból nem lehet, mint jó sok réteg tüllből, csak ugye annak is van 100 fajtája, nem mind1, mi kerül alulra és mi felülre!
2011. febr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Így van. Teljesen mintha magamat hallanám :D

Ő a legjobb varrónő erre :S eddig nem volt vele gondom, a munkájával nincs gond. Úgyhogy máshoz nem akarok menni, mert most megyek hozzá, megmondom,hogy ilyet akarok és kész, ha megvarrja akkor kuss,hogy neki nem tetszik, ha nem kell neki a pénz akkor ne varrja meg, ennyi.

Szép napot :)

2011. febr. 14. 07:57
 39/42 anonim ***** válasza:

"Jajj nem bántani akartalak! Mondtam, hogy értem, hogy nem tetszik, csak rossz kritériumokat írtál le, nem kell ilyen Pukkandúrnak lenni..."


Nem voltam Pukkandúr, nem sértődtem meg, szerintem teljesen normális hangnemben közöltem a mondanivalóm, legalábbis úgy szándékoztam, valóban nem volt helytálló a miniszoknyás rész, de a lényeg szerintem ugyanaz. :)

Az a varrónő meg bocsánat de "hülye", mi az h a tüll nem esküvőre való...

2011. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Képzeljétek szombaton mikor megkérdeztem,hogy mennyiért csinálná meg, akkor ezt a ruhát mutattam meg neki : [link]

azt mondta 18 ezer, ma már beszéltem vele,hogy fehér kell konkrétan, és most már 25 ezer :D nagyon érdekes...

De úgy voltam vele,hogy 30.000ig oké, úgyhogy még belefér. Nem szép dolog,hogy azért mert esküvő akkor már többe kerül...

2011. febr. 14. 15:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!