Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon kínos fekete ruhában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kínos fekete ruhában esküdni?

Figyelt kérdés

Én gyerekkoromtól kezdve fekete csipkés ruhában szerettem volna esküdni. Extrém a stílusom, szöke hajam van, tejfehér böröm, tele tetoválásokkal a testem stb. és úgy gondolom, hogy nem illene hozzám a fehér semmiképpen sem. Tavaly volt a polgári esküvö, idén a templomi. Nem tudom mi legyen.

Nagyon kinéznének egy fekete ruhában?


2011. febr. 9. 11:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Mint Mortisa Adams ...
2011. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem illik oda a fekete, de a bordón nem gondolkoztál még?
2011. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Régen az esküvői ruha fekete volt, majd lett zöld, piros, népviselet és úgy a fehér, templomba lehet furán néznének, de engem ez nem érdekelne. Én tűzpiros ruhába, tűzpiros fátyollal mentem férjhez, a fehér a szűzeké:))mindenki kérdezte miért piros?? Csak:) nagyon tetszett mindenkinek, egyedi volt, főleg a hatalmas piros földig érő tüll fátyol . Szóval ha te feketébe szeretnéd akkor tedd azt!!
2011. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha abban érzed jól magad,abban esküdj!A te esküvőd,neked kell jólérezned magad a bőrődben.Azért a férjednek,és a papnak szólj,hogy mire számítsanak:)
2011. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Hát...kínosnak nem kínos, de érdekes az biztos. De egyébként mindenki abban esküszik amiben szeretne. Ha neked ez így tetszik, akkor rendben van. (mondjuk ha pl. a férjed nagyon ellenzi akkor szerintem tegyél le róla, próbáljatok közös nevezőre jutni, mert ez nem csak a te esküvőd)

De ettől függetlenül én nem ítéllek el. Vannak olyanok akik farmerben meg pólóban esküsznek...na az az ami nem illik...

2011. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik volt osztálytársam is feketében ment férjhez. Keresek neked róla képet, hátha van a neten valami hasonló. Gyönyörű volt.
2011. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%
Ha már ezt a kérdést feltetted, a lelked mélyén te is tudod,hogy kínos. Inkább keress valami más színt, mondjuk bordót, vagy kéket, vagy valami vidám színekből álló extravagáns tütükét,ha mindenképp egyedi ruhát szeretnél. Fekete ruhában temetősre járnak az emberek, hiszen a fekete a gyászt jelképezi elsősorban. Persze, ha minden áron ragaszkodsz a feketéhez,én nem akarlak lebeszélni,de attól,hogy tetoválásaid vannak még nem muszáj feketét választanod! :) Nekem is van a hátamon ill., az egész alkarom tele van varrva,ennek ellenére fehér ruhában esküdtem,s szerintem egyáltalán nem volt gáz.
2011. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
23%

Én (is?) goth vagyok, általában feketében járok, de esküvőre én vörös, vagy vörös-fekete csipke ruhára gondoltam, nem teljesen feketére. Mamám hétköznap elfogadja a feketét, de egy ilyen eseményen nem akarnám kiakasztani, mert nagyon szeretem :) - és egyébként is tetszik a vörös, vannak vörös ruháim.

Nézz körül a gothic wedding oldalakon szerintem,hátha merítesz ötleteket.

Attól is függ, hogy kiket hívsz meg,családod, barátaid biztosan megszokták már a stílusod. Idegeneket távoli ismerősöket meg nem muszáj meghívni, főleg, ha ítélkeznek.

2011. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

[link]

Nah, kb. ez volt, csak feketében, és nem a mell részen voltak strasszok, hanem az oldalán, mint egy kígyózó virág. Gyönyörű volt.

2011. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Jah, és fekete fátyol volt hozzá, és vörös rózsacsokra volt.
2011. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!