Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Alaphangon ez mennyibe fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alaphangon ez mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon ezekben a dolgokban ezért kérem a segitségeteket!

Nem szeretnék nagy esküvőt csapni. Sajnos kevés rá a keret.

Szóval:

-Az esküvőre, úgy nagyjából 100embert saccolok.

-Csak polgári esküvőm lenne.(vers, pezsgőzés nélkül)

-A ruhára max 40et szánok majd.

-A fotós az ingyen lesz majd. Após az :)

-Vőfély nem lesz.

-Zenészek sem lesznek. Magunk állitjuk össze a zenét.

-A meghivót én csinálom majd.

-A vacsorára úgy 50-60ember lesz meghivva.

-Ha svédasztal lesz az úgy olcsóbb?

-A teremdiszitést nem szeretném túlzásba vinni. Nem lesz székszoknya meg hasonlók.

-A csokromat úgy 5-7ezerért csináltatnám majd.

-Egyszerű tortát szeretnék majd.

Azt hiszem ennyi. Lehet valamit kihagytam. Szóval alaphangon ezek mennyibe kerülnek majd? Szeretnék mindent a legolcsóbban kihozni. Tippek is jöhetnek ez ügyben:)

Ruhának valami nagyon egyszerűt gondoltam, 7hónapos kismama leszek akkor :)

És egyébként Szolnokon esküdünk majd meg ha ez segit nektek :)


2011. febr. 7. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk lassan 3 éve volt az esküvőnk, és Szolnoktól kicsit távol. Szóval árat sajnos nem tudok.

Ami elsőre beugrott még és nem láttam a listádon: névtábla ülésrendhez (én a meghívó fazonjára szintén magam gyártottam); sminkelni nagynénémék sminkeltek és a hajamat egy ismerős fodrász készítette.

Fotós nekünk is ingyen volt, a csokrom is. Csak egy csokor volt, nem volt külön amit aztán eldobok. Az étterem vezető szintén ismerősként akciósan számolta fel a dolgokat. Nekünk az esküvő előtt a lányos háznál volt állófogadás, ott esküvő előtt, után volt rövidital fogyasztási lehetőség. Az étterembe, ha valaki rövid italt kért, saját kontóra kivitték (az a drága, nem az étel). Bár mi ott már csak 40-45-en voltunk. Az evés előtti koccintás pedig pezsgővel történt. A díszítést pedig mi magunk oldottuk meg, így az is ingyen volt, zene saját CD-ről ment, vőfély nem volt. Tortának pedig mivel nem szeretjük a túl krémeset, így dobos torta volt. A tetején egy ifjú pár meg 1-2 marcipán rózsafej (könnyítésként külön kértem, hogy jelöljék be a szelethatárokat). Más hirtelen nem jut az eszembe.

2011. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

jajj tényleg azt hagytam ki.

Az ültetőkártyákat is magam fogom csinálni :)

A smiket és a hajamat inkább egy profira bizom :) Sajnos nincs ilyen ismerősöm, de gondolom nem kerül annyira sokba.

2011. febr. 7. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem legalább 5 kilóval kalkuláljatok, de inkább kicsit többel. az gondolom nem baj, ha marad pénzetek, sokkal cikibb, ha kifuttok a pénzből, és újra át kell tervezni a költségvetést.

ha több étteremből választhattok, akkor kérjetek mindegyikből árajánlatot.

én nem svédasztallal csinálnám, hanem menüvel. mondjuk leves, valami hús körettel, és a sütik lennének max svédasztal szerűen, valamint sok sok pogácsa, az a tuti sörkori, az édeset annyira nem kívánja az ember, amikor iszik.


amit az elején is mondtam: ha nagy a választék a "beszállítókból" akkor meg tudod őket versenyeztetni, és így biztosan találsz olyat, ami megfelel nektek.

2011. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a létszám 43 fő, a meghívót én csinálom, a kaja 130ezer, az italokat mi visszük, amiből a pálinkát ajándékba kapjuk, a bort is családon belül oldjuk meg, egyedül a sörért és a rövid italokért kell majd még fizetnünk. Fotósunk nem lesz, családon belül megoldjuk, a ruhánk jelmezkölcsönzős és 40ezer forint (a kettő), a torta 29ezer a sütikkel együtt, a csokor 10-15ezer (megérdeklődtük), a lányom ruhája 5ezer, a polgári buli 21ezer (terem, zene, gyertyagyújtás, szülőköszöntő, tehát az alap), plusz még az aprólékok. Mi most tartunk 430ezernél, de szerintem itt lesz a vége.

Úgyhogy szerintem számolhatsz kb. 600ezer forinttal.

2011. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is így számolok, kb mint te, annyi, hogy nálunk lesz zene (egy pasi és egy nő), valamint re3ndes vacsi lesz, és ahogy számolgattam, 5-600E-ből megússzuk (kaja alapanyagot mi visszük)
2011. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 milliónál nem lesz több...és bocs, de nem értem miért apósod lesz a fotós, így ő ott dolgozik és nem élvezi az esküvőt!
2011. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért lesz ő a fotós mert nincs pénzünk rendes fotósra ő meg felajánlotta, hogy majd ő fényképez.
2011. febr. 9. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is apósom fog fotózni, meg a barátaink. Nem értem hol itt a hiba? Ez nem arról szól, hogy egész éjjel géppel a kezében lesben áll. Nálunk pl. esküvő után, de vacsora előtt lesz a fotózás, elmegyünk a parkba, csinálunk jó sok képet, és majd kiválogatjuk. Ehhez én feleslegesnek tartom a fotóst, aki egyébként hozzánk 75ezer forintért jött volna.
2011. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is pontosan így terveztem mint te:)
2011. febr. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!