Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő szervezés menete mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő szervezés menete mikor mit kell elintézni?

Figyelt kérdés
egészen a hivataltól kezdve az étkezés megszervezéséig kb 100fős lagzit szeretnénk.A meghívót hol tudom venni esetleg rendelni vagy hogyan készíthető el saját kezűleg ilyeneket szeretnék tudni?
2011. febr. 7. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi kérdésre max. egy esküvőszervező fog neked válaszolni, jó pénzért. De ha beírod a google-be, hogy esküvő, meghívó, csokor stb., egy halom linket kapsz. Ne haragudj, de senki nem fogja helyetted végigböngészni.
2011. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először a hivatallal kell egyeztetned, hogy legyen időpont. Aztán az étteremmel, hogy legyen helyszín. Ha ez a kettő megvan, akkor bemész pl. egy nyomdába, ott tudsz meghívót rendelni. Ők megrendelik magát az alap meghívót, neked semmi dolgod nincs, csak kiválasztani, meg elhozni. De interneten is meg tudod rendelni, nagyon szépek vannak.

Ha ez is megvan, akkor jöhetnek a kisebb részletek, mint a virág, süti, ruha...stb.

2011. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak üzenem hogy olyan emberre gondoltam hogy esetleg segít akinek már volt esküvője és ha tudni akarod attól még hogy beütöm hogy meghívó nem fogja nekem kiadni hogy mikor kell kiküldeni a vendégeknek.vagy ha beütöm hogy hivatal azt sem fogja nekem kiadni hogy mikortól kell helyet foglalni stb... ilyen segítségre mint te nincs szükségem!!!!
2011. febr. 7. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk augusztus 6án lesz, és már az éttermet lefoglaltuk, utána mentünk a hivatalba, ahol már aznapra tele volt a naptár és egy szabad időpont volt. Úgyhogy időben kell intézkedni :)

A zenészt is lefoglaltuk, a meghívókat pedig június körül fogjuk szétküldeni, de már előre szóltunk a meghívottaknak, mivel nyári esküvő lesz, hogy szabit tudjanak intézni, ha kell.

A ruhákat ebben a hónapban foglaljuk le.

2011. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oh nagyon szépen köszönöm
2011. febr. 13. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!