Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Márciusi esküvőre milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márciusi esküvőre milyen ruhát képzeltek el, egy kismamán?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy csak polgári szertartás lesz. Csak mi és a tanúk lesznek jelen. Menyasszonyi ruhát most biztos nem veszek fel, de kosztümöt sem szeretnék! Valami alkalmi?
2011. febr. 6. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ÉN valami hasonlót vennék fel

[link]

2011. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ami ízlésesen kiemeli a pocakot, és a dekoltázst nem mutatja nagyon. Én ilyet vettem volna fel, ha kismamaként esküszünk, ja, és legyen hosszú, ha nem fehér, akkor barackszín, vagy mályva- vagy amilyen színt szeretsz.

Sok boldogságot!

2011. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hosszú rózsaszín: [link]


Rövid fekete fehér pöttyökkel: [link]

2011. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez volt a szitu :)

Én egy fényes anyagú, gumis derekú, hosszú szoknyában voltam, a hozzá tartozó felsőrész vállpántos, hátul húzott, elől gyönggyel kivarrt és két merevítő pánt fut a két oldalán elől. Egy kis hozzáillő bolero volt. Bordó az egész.

Sok boldogságot és boldog babavárást!

2011. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok!
2011. febr. 7. 09:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor én a ruhámat akartam venni, a legszebbek a kismama menyasszonyi ruhák voltak. Irigykedtem is :D

Pl szerintem ezek gyönyörűek:


[link]


[link]


Főleg az első.

2011. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem a 2. tetszik!!!:))) Köszi, pont hasonlót néztem,csak nem ennyire díszeset! És elég olcsón! Kösziiiii
2011. febr. 7. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


ezt egy elöttem szóló tette be! Na nekem pont ilyen lesz, csak fehérben, juniusban 50 fős lagzin 7 hónapos terhesen! :D

2011. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én 6 hós leszek akkor. Ma megtaláltam a megfelelő ruhát!:)))Nagyon boldoggá tesz! Nagyon szép...mellrésze köves,épp annyi dísszel, mint kell! Mell alatt húzott, és rakott az alja. Ekrü színű, földig ér. Pont kismamis, mert a mell alatti résztől bővül ki és szinte nem is látszik a pocim benne. A legjobban a rakott megoldás tetszik rajta!:)))Köszi a válaszokat, majd linkelek képet a ruháról. Pár nap múlva hoznak a méretemben.
2011. febr. 8. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!