Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Írnátok nekem szülőköszöntéshe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem szülőköszöntéshez szép zeneszámokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen zenét játszanak a házasságkötő teremben, mikor a szülőköszöntés megy. Segítsetek légyszi.
2011. febr. 1. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Emberek - Mama

Kovács Kati - Úgy szeretném meghálálni

esetleg

Mamma Mia - Slippin' through my fingers


Első kettőt választanám esküvőre, a harmadik egy családi lesz nálunk, de esküvőre is jó lenne :)


Remélem, segítettem, ha igen, megköszönöm a zöld kezet :)


Tessa

2011. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
javítanám magam: *családi vacsin :)
2011. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk Andrea Bocelli: Time to say goodbye ment a köszöntő alatt.
2011. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a kérdező és vőlegénye jó kapcsolatban vannak az apjukkal (vagy voltak, csak már nem él), elég gáz az első két szám. (A Kovács Katiban is az van, hogy felnevelt az én anyám.)

Én inkább valami klasszikust választanék, aminek kellemes a témája. Írj be youtube-on valami zeneszerzőt, és hallgass bele ebbe-abba, szerintem könnyen találsz nektek tetszőt. Egyébként a szülők nem fogják hallani a zenét a meghatottságtól, a násznép meg úgyis azt figyeli, hogy ki hogy sír, sír-e, a másikon milyen ruha van, ilyenek :D

2011. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Máté Péter: még meg sem köszöntem

http://www.youtube.com/watch?v=3T-raUoskGY

2011. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!