Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kémcsőbe szeretnénk köszönőajá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kémcsőbe szeretnénk köszönőajándékot adni, de mit?

Figyelt kérdés

Gondoltunk már cukorkára, teafűre és fürdősóra.

Egyéb ötletek?


2011. jan. 24. 14:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

vegyész vagyok,nekem nagyon tetszik az ötlet


ami fontos bármi mellet is döntötök: legyen benne/rajta valami személyes

2011. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tegyetek házipáleszt a kémcsőbe, és cimkézzétek fel a dátummal és a nevetekkel, szalaggal átkötni, parafadugó.


De szerintem a fénykép is jó, ha előtte mentek fotózni esetleg az esküvő napjára lehet odakészíteni egy fényképet mindenkinek.


Mi nem adtunk ajándékot, szerintem a szépen, gazdagon terített/díszített asztalnak, a szép ültetési rendnek és ültető kártyáknak is nagyon örülnek, utána pedig az étel és a zene minőségén múlik a hangulat. Ne fázzanak, de melegük se legyen, jó ha az étterem kinti/benti. Az se árt ha van terasz ahová ki tudnak menni akik szeretnének rágyújtani. Akkor lesz mindenki elégedett, ha próbáltok mindenki igényeire gondolni és úgy választani helyszínt, menüt. A gyerekek nagyon örülnek ha van bekészítve pár darab héliumos lufi egy csokorban, a szüleik is örülnek ha a gyerekek örülnek, elfoglalják magukat valami játékkal és nem az abroszt cibálják. Hogy csak pár tippet mondjak :)


Nekünk utólag volt az az ajándék az esküvő után mikor megkaptuk a fotóstól a képeket, rengeteget előhivattunk, és a rokonságnak barátoknak küldtük szét őket köszönetül, nagyon örültek neki.

2011. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, eszembe jutott, hogy nálunk az is ajándék volt, hogy az asztaldíszeket az este végén haza lehetett vinni, így szinte minden családnak jutott egy virágkompozíció, örültek neki, szép virágdíszek voltak, sok asztal volt, mi úgy sem tudtuk volna hova tenni, és előre így készültünk, hogy ezt a vendégek hajnalban meg fogják kapni, nagyon boldogan vitték őket haza.
2011. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!