Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasság 20év alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság 20év alatt?

Figyelt kérdés

Vélemények?

4éve tartó kapcsolat?


2011. jan. 2. 18:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elég rövid voltam,arra lennék kíváncsi ki hány évesen házasodott össze,meg bánta-e,mit gondol a házasságról?
2011. jan. 2. 18:41
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ezt csak ti tudhatjátok. Én nem ismerlek titeket, csak ti egymást, és magatokat. Nekem egyetlen fenntartásom van csak, hogy magamból kiindulva, az ember a huszas évei elején igen nagy változásokra képes. Lehet, hogy ez titeket is érinteni fog, és talán te, vagy a párod úgy érzi egy idő után, hogy "ez az ember már nem is az, akibe én beleszerettem". Vagy azt, hogy "ma már nem biztos, hogy őt választanám".

Ezek a változások persze biztos későbbi életkorban is bekövetkezhetnek, de a fiatalabbak általában kicsit forrófejűbbek azt hiszem.

De a ti életetekbe én egyáltalán nem szeretnék beleszólni, hiszen mint mondtam, nem ismerlek benneteket, nem tudom, mennyire illetek össze.

2011. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
19 éves lány vagyok. Párom 28. Eljegyeztük egymást. Már együtt élünk. 3 éve vagyunk együtt. Nagyon boldogok vagyunk!
2011. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen,ezen már én is gondolkoztam,viszont abban biztos vagyok,hogy boldog vagyok,szerelmes talán már nem,épp ezért is gondolkoztam ezen.Már leszállt a rózsaszín köd,már látom az én és az ő hibáit is,ezeken még szeretnék változtatni,mindketten,szeretem,és ez még erősebb és biztosabb érzés ,mint amit akkor éreztem,amikor őrülten szerelmes voltam.viszont egyre jobban kezdem úgy érezni,hogy lehet itt az ideje,én nagyon szeretném.

Köszönöm a válaszod!

2011. jan. 2. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
En 21 éves voltam a férjem 24 éves és nem bàntuk meg.
2011. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Én 21 éves voltam, a férjem 23 amikor összeházasodtunk. 3 éve vagyunk még csak házasok, de eddig egyáltalán nem bántuk meg, ugyanúgy imádjuk egymást mint amikor 7 évvel ezelőtt egy pár lettünk.
2011. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

hát ez mindenkinél egyéni.

Nekem nem jött össze (hála Istennek), 16 évesen, másfél év után eljegyzett az akkori barátom. Össze akartunk házasodni korengedménnyel, mert akkor 17 éves voltam, ö 20. Nagyon szerettem de kiderültek a hazugságai, végül lemondtam a dolgot. 3 évig voltunk együtt végül. Aztán volt 3 év mialatt kiéltem magam.

22 évesen mentem férjhez, 1 év járás/együttélés után, van egy 4 hónapos lányunk is. De valahogy róla tudtam, hogy számomra ö az igazi.

Ha ti is úgy érzitek, szerintem vágjatok bele.:)

23/L

2011. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen nekem is volt egy nagyon komoly kapcsolatom. Pár évre rá vége lett. Aztán felfedeztem a világot, megéltem sok mindent. Végül pár hónapja mentem férjhez, 26 évesen. Életem legjobb döntésének tartom, hogy nem maradtam az első barátommal.

Persze mindenki más, lehet neked ő az igazi.

2011. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17 éves voltam, a férjem meg 19.Semmit sem bántunk meg, 17 éve imádjuk egymást, a fiunk már 16 éves.
2011. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha belegondolsz régebben sokkal korábban házasodtak az emberek.. MA már tulajdonképpen csak a tanulás meg ilyesmik akadályozzák az embert, vagy fogalmam sincs. Bátyám 19 évesen vette el a barátnőjét. Azt nem tudom, hogy ő megbánta-e de mi igen :$
2011. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!