Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon nagy baj ha a szülők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baj ha a szülők az esküvőn nem kapnak virágot?

Figyelt kérdés
Az hogy a szülőköszöntés elmarad.
2009. jan. 21. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem baj.

Régen egyáltalán nem volt divat a szülőköszöntés

2009. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
75%
Eléggé.Végül is azzal is fejezitek ki hálátokat, hogy felneveltek benneteket.
2009. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Hááát, szerintem illene. Miért hagynátok ki? (bocs, hogy visszakérdezek)
2009. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Mi sem adtunk virágot, a szülőköszöntőt sem kértük. Véleményem szerint nem három szál szegfű, és nem egy "köszi, hogy felneveltél" - jellegű színpadias és csöpögősen nyálas köszönetnyilvánítás fogja kifejezni az anyám iránti szeretetemet. Ő maga pedig hozzám hasonlóan utálja a vágott virágot, mert az elszárad, mondta is, hogy nehogy ilyesmit adjunk neki. Cserepeset meg gáz lett volna. :P
2009. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
99%
Egyátalán nem. Úgy teszel , ahogy akarsz. Gondolom megvannak az okaid amiért így teszel, ugyanúgy ahogy nekem is megvoltak. Az meg baromság , hogy ezzel köszönöd meg, hogy felneveltek. Nem egy csokor kóróval kell megköszönni, ezen az egyetlen egy napon, hanem életed minden napján, és cselekedetekkel.
2009. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Persze döntsetek saját érzés szerint. Ha van köszöntés is nincs virág, az bután néz ki. Ha egyik sincs, lehet fel se fog tűnni a vendégeknek.

Az előző válaszolóknak:

Az én véleményem: nemcsak azon a napon voltam hálás a szüleimnek két szál virággal amikor férjhez mentem. Szerintem az én szüleim minden nap érzik, hogy szeretem őket, fontosak nekem és figyelek rájuk. Nincs olyan nap, hogy legalább fel ne hívjam őket, ha nem megyek haza. Az ünnepi ceremóniának szerintem hivatalos része, ami szoros kötelék esetén egy szép zenei aláfestéssel nagyon megható tud lenni.

Persze mindenkinek saját döntési joga, hogy milyen legyen az ünnepi ceremónia. Nekem furcsa lenne egy olyan esküvő, ahol nincs köszöntés (persze kivétel, ha esetleg a szülők már nem élnek).

2009. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyik szülő sem kapott. Szerintem nem is tünt föl senkinek.


A te döntésed, de egyébként szerintem ez annyira nem is szokás.

2009. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Az én anyámék kibuknának, és egy életre besértődnének. Szerintem aszerint dönts, mennyire szokáspártiak, és még inkább sértődékenyek a szülők.
2009. jan. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
80%

Attól függ, én anyám nem olyan, páromé inkább, de ők se kaptak, mert szűk esküvő volt, terhesen.

Én meg se akartam hívni senkit, csak tanukat akartam (anyagi okokból), de aztán lett egy kis szertartás. És teljesen jól sikerült!

ha nagy lagzi lesz, akkor kapjanak, ha nem ne.

2009. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem nagy baj. Nálunk se volt szükőköszöntő, de nálunk csak azért mert anyósóm nem jött el esküvőnkre és így a férjemnek kínos lett volna a dolog. Pedig nem ő tehetett róla.

2009. jan. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!