Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi van akkor ha nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha nem szeretnék koszorúslány lenni? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

14/L


Az unoka tesómnak lesz az esküvője , aki éppenséggel az apám bérmakereszt fia. Elég közeli rokonuk a nagyapám testvérének az unkája. Nagyon jól tartjuk a családdal a kapcsolatot , de az unokatesómat ritkán látom mert ő Budapesten él és dolgozik és sűrűn lejön a szüleihez ,de mi mégis régen találkoztunk. Na mindegy ...

Tuti biztos h felfognak kérni koszorúslánynak , de én nem szeretnék az lenni+ még a mennyaszonyt se ismerem nem is találkoztunk meg nem is annyira szimpatikus nekem


2010. nov. 13. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem találkoztál vele, hogy lehet az, hogy nem szimpatikus?
2010. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ráérsz akkor aggódni ezen, ha felkér... lehet, hogy a barátnőit kéri fel, vagy egyáltalán nem is lesz koszorúslánya...
2010. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy köszönöd h rád gondoltak, de nem élnél vele, és ennyi! :)
2010. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
legyél beteg.
2010. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tuti biztos vagy a felkérésben, akkor már most agyalj rajta, hogy mit fogsz mondani. Minden képpen a felkérés pillanatában utasítsd vissza, és ne később. Mondd, hogy megtisztelő számodra a felkésrés, de inkább nem vállalnád el.
2010. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

mondd, hogy fáj a fejed


később úgyis csak ezt fogod hajtogatni...

2010. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg vállald be! Tök jó buli. Mikor én először koszorúslány voltam én is azt hittem,hogy tök szar lesz,de végül nagyon megtetszett. Nekem 7-szer volt benne részem,utoljára 18 évesen,de neked lehet,hogy nem lesz rá többé lehetőséged,használd ki. Nem muszáj habos-babos rózsaszínben lenni!


25/N

2010. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én ezt megtisztelésnek fognám fel a helyedben és sztem egyáltalán nem gáz koszorúslánynak lenni.én már elég rég voltam utoljára 10 évesen,de lehet h 1 év múlva megitn az lehetek :) és sztem is jó buli
2010. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
in szivesen kipróbálnám. De ha ennyire nem akarok, akkro mond meg, hogy nem szereted az oylan ruhákat, nem illik a stílusodhoz, vagy valami ilyesmi :)
2010. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

voltam már koszoruslány 3.-ban , de az nagyon szar volt .

most azon gondolkozok , h lenne kedvem is , de nem is.


köszi

2010. nov. 14. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!