Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen stílusú, formájú ruhák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stílusú, formájú ruhák nyújtanak, és kicsinyítik a mellet optikailag?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Rossz helyre irtad ki a kérdést, ez nem családi téma.Szerintem a csipőig vagy az alá érő ruhák nyújtanak, tehát felejtsd el a derékig érő, szoros rucikat.A lefelé bővülő ruhák is segitenek a mellek " eltakarásában".A hosszanti csikosak is előnyösek lehetnek, a keresztben csikosak viszont tilosak.Vagy a nyakadra, arcodra kell a figyelmet terelni vagy a lábadra. Ezt lehet kiegészitőkkel is: pl. lánc, sál, szép fülbevaló , jó smink, szép frizura stb. vagy a szinek jó megválasztásával, a mellen sötétebb, az arc felé élénkebbeket alkalmazni.Remélem, segitettem.
2010. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
MIért rossz a téma, családi kapcsolatok---->esküvő? Vágod, esküvői ruha is van ám.
2010. nov. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
8.44-nek: Vágom. Egyébként: szépség, divat témakör, abban öltözködés!! Lehet, hogy a kérdésben szerepel,de én nem látom az esküvő szót.Ha nincs normális válaszod a kérdésre, miért kötsz bele a másikba, aki segiteni szeretne?
2010. nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Azért basszus, mert azzal kezded, hogy belekötsz a kérdezőbe, aki teljesen jó kategóriába írta a kérdését. Nem tudom miért kell beleírni a kérdésbe, hogy ESKÜVŐI ruha, mikor eleve egyértelmű, hogy az esküvő témában nem strandruhára kíváncsi.


Szerinted a volt és jelenlegi menyasszonyok az esküvői témát látogatják nagyobb számban, vagy az öltözködést a maga "most akkor ez a nájki cipő hány éveseknek való?" stílusú kérdéseivel?

2010. nov. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egyrészes, A-vonalú ruhák nyújtanak, kis abronccsal vagy abroncs nélkül. A nyakbaakasztós ruhák is nyújtanak, de azok kiemelik a mellet. A mellet a sima pánt nélküli, egyenes ruhákkal lehet kicsinyíteni optikailag. Egy kis boleróval még jobban.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. ha jó hosszú fátylat választasz, legalább földig érőt, akkor az is nyújt. :)
2010. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez ugyan nem ruha tipp, de kicsinyít! :)

Nem tudom, milyen melltartót hordasz, de a Triumphnak van egy ún. Lady Form Soft fantázianevű melltartója, ami optikailag kicsinyít. Én évek óta ezt hordom, mert már szülés előtt is nagy melleim voltak (85 D), és ez a fajta nagyon szép tartást ad, és egy-két számmal tényleg kissebbít.

2010. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, tényleg kihagytam, hogy milyen menyasszonyi ruha.

Köszi a válaszokat.

Utolsó köszi, meg fogom nézni azt a fajta melltartót.

2010. nov. 12. 12:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy alacsony vagyok, 168 centi, és hiába lettem vékony 55 kg a fogyás után, a mellem alig ment le. Rettentően aránytalan vagyok.
2010. nov. 12. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!