Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen stílusú ruhát ajánlanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stílusú ruhát ajánlanátok? 180 cm és 80 kiló vagyok.

Figyelt kérdés
Valószínűleg varratni vagy varrni fogom az esküvői ruhámat, de még ötleteket gyűjtök. A kölcsönzőkben csak a csontvékony és max. 170 centis menyasszonyokra való ruha van:( A menyecskeruhám már megvan, bordó nagyestélyi.
2010. nov. 4. 17:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]


A világ leggyönyörűbb ruhái!!

2010. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is mindenképp varrasd a ruhádat, mert akkor azt rád szabják. A szalonokban csak átlag alakos ruhák vannak. Válassz kétrészes ruhát, az optikailag nem nyújt, mint az egyrészes. A nagy abroncsos ruhák is kicsit "törpítik" az embert. Legyen fűzős, az karcsúsít. A dekoltázsodat V-kivágású vagy nyakbaakasztós felsővel tudod kihangsúlyozni. Itt nézz körül:

[link]

Ezek is szépek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Egyébként én is magas vagyok, és én is úgy varrattam a ruhámat.

2010. nov. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért gondoltam én is a varrásra. Hogy varrom vagy varratom, az még kérdés. Állítólag nem szerencsés, ha egy menyasszony maga varrja a ruháját, de nem vagyok babonás:)
2010. nov. 5. 07:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a V kivágású és A vonalú ruhát ajánlanám neked.Az nagyon szépen karcsúsít.
2010. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szia!


én 180 cm vagyok és 82 kg voltam amikor varrattam a ruhámat.

Egy fűzős felsőrészt csináltattam amihez készült boleró a templomba, h ne legyen olyan kivágott. A szoknya nem volt habos abroncsos, hanem nehéz selyemből egy A vonalú szoknya, nagyon csinos lett és nem vastagított.

ha érdekel képet küldök priviben. és hozzátenném, hogy megtarthattam a ruhát és 70000ft volt mindennel együtt.

2010. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

egyébként a szalonokban is rád igazítják. Én 187cm vagyok és 7hós terhesen mentem férjhez...

Esetleg egy szép deréktól elálló nem túl habost javallnék...

2010. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!