Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen stílusú ruhát ajánlanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stílusú ruhát ajánlanátok? 180 cm és 80 kiló vagyok.

Figyelt kérdés
Valószínűleg varratni vagy varrni fogom az esküvői ruhámat, de még ötleteket gyűjtök. A kölcsönzőkben csak a csontvékony és max. 170 centis menyasszonyokra való ruha van:( A menyecskeruhám már megvan, bordó nagyestélyi.
2010. nov. 4. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nézelődj:


[link]

2010. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Néztem, de nem igazán láttam olyat, ami megtetszett volna. Részletek tetszenek innen-onnan, ezért is valószínű, hogy varrni fogok.
2010. nov. 4. 17:51
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 185 vagyok, és 75 kg, én is varratni fogok, de ötletek engem is nagyon érdekelnének, bocsi az OFF-ért:) Csak ősszel lesz az esküvő, még viszonylag messze, de a néhány kölcsönzőben tett látogatásom engem is elszomorított, hogy vádli középig érnek a különben földigérő ruhák..:( Én is megkérdezném: milyet ajánlotok, ami nem nyújt optikailag?


Kérdező: Te cipőt hogy oldod meg? Magassarkú nálad is kilőve?:)

2010. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem, a párom 195 centi:)


Pár kölcsönzőben nem is a méretemmel, hanem a magasságommal volt baj, mondták, hogy max. leengedik a ruhát, de az nagyon rondán nézett volna ki.

2010. nov. 4. 17:53
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez alkat és nem súlyfüggő.
2010. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Juuuuuj de izgalmas! :D Gratulálok, és sok boldogságot! ^^


A ruhaötletekhez kellene tudnunk, hogy körte, vagy alma alkat vagy? Hol vagy picit husisabb, és hol karcsúbb?

2010. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A derekam elég vékony, a csípőm viszont széles. A melllem nem hatalmas, de elég nagy, viszont formás, a dekoltázsomat szeretném is hangsúlyozni. Hosszú a combom, de sajnos elég vastag, viszont azt a szoknya takarja:)
2010. nov. 4. 18:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, azért írtam én is. Mert én 168 centi vagyok, 66 kiló, de lapos a hasam, homokóra alkatom van, és simán felvehetek egy teljesen testhez álló ruhát.
2010. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló az alkatom mint neked, bár én "csak" 178 cm vagyok, az esküvőn 65 kg voltam. Én is varrattam a ruhámat. Nyakba akasztós, ejtett derekú ruha. Ha gondolod küldök képet, csak írj privit, hogy emailben tudjam küldeni.
2010. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor a klasszikus fűzős (kihangsúlyozza a derekad, picit dob a melleken), nagy szoknyás tuti jól állna. :)


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!