Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre illik meghívni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre illik meghívni olyan rokonokat, akikkel soha életemben nem találkoztam?

Figyelt kérdés
Nagymamámnak van egy fiú testvére, aki hozzánk képest az ország másik végén lakik. Vele és a feleségével többször találkoztam már, ezért őket meghívom az esküvőmre, de nagymamám erőlködik, hogy akkor a 2 lányukat és az unokájukat is illene már meghívnom, csakhogy a lányaikkal és az unokáikkal nem ismerjük egymást. Szégyen vagy nem szégyen, rokonom vagyunk, de sohasem találkoztunk egymással.
tegnap 23:29
 1/2 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%
Az edkúvődre cdsk azt hívd akit te ott akarsz látni meg a parod, senkit nem kell
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem ettetnék ismeretlen embereket! Csúnya vagy sem, de ezért pénzt nem adnék ki - és szerintem ők sem adnának szívesen.
ma 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!