Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ez az esküvői ruha? (Kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ez az esküvői ruha? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 3. 10:21
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
48%
nekem szexy. rbaby
2010. nov. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%
HÚ nem ne haragudj. A 90 -es években a vidéki kölcsönzőkben voltak ilyen alul csupa fodor ruhák, a fölseje lehet jól nézne ki ,csak a modellnek nincs melle ezért borzasztó a fotó . Kicsit bazári jellege van. Bocs mégegyszer.
2010. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Szerintem borzasztó, olyan sablonosan csicsás típus. Ülni, járni, táncolni sem igazán lehet benne. Nekem egyedi, extrém ruhám volt, egy ilyet semmi pénzért nem vennék fel. Bocs kérdező, de a véleményünket kérted. Mondjuk, nem értem, hogy ez miben befolyásol. Válassz olyat, ami tetszik, kényelmes, és jól érzed benne magad. :)
2010. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Az alja nem tetszik.Túl fidres.A felsőrésze meg olyan mint egy top csak flitterekkel.
2010. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem tetszik egy ruha az miért irigy?Inkább őszinte ,és nem mindenki szereti a habcsókot.nem vagyunk egyformák,és ez ruha minden csak nem szép...Nekem az egyszerű ruhák jönnek be...A ruha amúgy is csak anyag ám viselni is tudni kell,de nem aruha a legfontosabb hanem a fogadalom ami köttetik két szív között,az pucéran is lehet ha őszinte,és csicsában is ha érdek...
2010. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
Ha te fogod viselni akkor az a lényeg hogy neked tetszen a többiekkel meg ne foglalkozz!!!
2010. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!