Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ez az esküvői ruha? (Kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ez az esküvői ruha? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 3. 10:21
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
72%

Nekem túl habosbabos. Ha nem lenne ilyen nagyon fodros, akkor nagyon szép lenne! Bár én inkább a csőruhák felé hajlok:) Olyan volt a koszorúslány ruhám és sztem (egyszer talán) az esküvői is olyan lesz :)

Sok boldogságot!

2010. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
54%
Nekem tetszik :)
2010. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim válasza:
54%
szerintem álomszép.:). neked lesz esküvőd?
2010. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nem azért nem jön be mert csicsás, hanem mert hosszitott derekú. Én empire stilus rajongó vagyok (az pont a mell alá emelt derékrész) szerintem az romantikusabb és jól takarja a pocit :D. (nekem ez a problémás terület). Amúgy a szoknya része tetszik a ruhának meg a felső is csak ne csipőig tartana.

Ez a fazon szerintem alacsonyabb lányoknak áll jól, mert jól nyújtja az alakot. (Én már csak ezért sem venném fel, igy is túl magas vagyok). Szépen kiemeli a nőies formákat is, karcsú derékhoz előnyös.

2010. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
93%

A teteje nekem úszódresszre hasonlít, meg azokra a ruhákra, amikben ilyen bűvészek, meg táncosok lépnek fel... kissé csicsás, vásári.

Az alja túl fodros, ha egybeszabott lenne a tüllrész, akkor jobban bejönne. Így felejtős, inkább hasonlít valami fellépőruhára.


De ha neked tetszik, és te ilyen hercegnős típusú nő vagy, akkor értelme nincs a kérdésnek, vesd bele magad!


25/N

2010. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
60%
Kedves 20:32 nem mindenki kiégett, lelketlen irigy banya, aki mást mond mint te, csak más az ízlése. Ennyire sekélyesek ne legyünk már.
2010. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
77%
10:32nek szólt, elírtam.
2010. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
72%
Hát szerintem ha nem lenne pántja, csak fűzös lenne a felső része gyönyörű lenne!
2010. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
88%

Túl fodros-bodros,de végül is nem vészes...

Nekem inkább ilyen ruhák tetszenek: [link]

2010. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
71%
Fehér.
2010. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!