Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vendéglista. Párom ragaszkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vendéglista. Párom ragaszkodik 2 emberhez, hogy meghívjuk őket, de ő nem látja át mi mennyire nem szívleljük egymást. Ebben az esetben mi a megoldás? Bővebben kifejtem

Figyelt kérdés

A párom barátját és barátnőjét is szeretné meghívni az esküvőnkre, de a pár és én sehogysem jövünk ki, az eljegyzéshez sem gratuláltak, nem tetszik nekik. Velem nem is kommunikálnak.

Párom ragaszkodik hozzá hogy ott legyenek. De én nem is akarok úgy esküvőt, hogy ők ott vannak. Nem akarok ultimátumot adni, de nagyon nem jutunk közös nevezőre.

Egyszerűen nem akarok olyan esküvőt ahol ott vannak…

Csak ez az egy vita nálunk, ők, de ez folyamatosan. Máskülönben iszonyat harmónikus lenne a kapcsolatunk.


szept. 8. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Hány fős lesz az esküvő? Mit gondolsz, mégis mi történne, ha elmennének?

A párod miért ragaszkodik hozzájuk?

szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igazan kibirhatnad a parod kedveert.. onzoseg feloled ...
szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bantottak, nem zavarnak. Ha megbantottak, mondd el a parodnak.
szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd elkerülöd őket. Lesz ott elég ember. Vagy csak a ceremóniára hívjátok, a lagziba már nem.
szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Miért ragaszkodik hozzájuk úgy, hogy tudja, hogy nem kedvelik a menyasszonyát? Miért nem olyan vendégeket hív, akik mindkettőtöket kedvelik és együtt örülnek veletek?
szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

A PÁROD vendégei, neked semmi dolgod velük.


Én sem kedvelem a vőlegényem minden barátját és fordtva, mégsem problémázok ezen.

szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira ellenzik az esküvőt, úgyse mennek el. Én ferjem haverja se jött el emiatt, írt a meghívó után 1-2 hónappal, hogy nem jön, mert ellenzi. Megszakadt a barátságuk, de nem csak emiatt, bár ez volt a trigger. Remélem, te is megszabadulsz tőlük, bár vőlegényed hozzáállása nem sok jóval kecsegtet...
szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!