Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen az alábbi menü szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az alábbi menü szerintetek? Elfogadható, vagy van, ami nem jó?

Figyelt kérdés

leves:

-hideg eperkrémleves mini túrógombócokkal, tejszínhabbal

-gazpacho


főétel:

-parmezános bundában sült csirkemellcsíkok

-sült kacsacomb lilakáposztával

-fokhagymás mangalicatarja

-lazac gremolátával

-gnocci márványsajtos mártásban


köret:

-szarvasgombás burgonyapüré

-rozmaringos sült burgonya

-vadrizs piláf

-csőben sült cheddaros brokkoli


salátasarok:

-friss saláták és zöldségek, olajos magvak, olajbogyó, vinaigrettek: ecetes alapú, joghurt alapú, ezersziget

-házi savanyúságok


desszertasztal:

-pohárdesszert (epres panna cotta, somlói, málnás tápiókapuding-mentes)

-brownie (duplacsokis, mogyoróvajas-mentes)

-cake pop (zserbós, marcipános)

-tartelette (bazsalikom-citromos, passiógyümis, pisztáciás-málnás)

+ később a torta


éjfélkor:

hamburgerezés (vega, csirke, marha)


júl. 17. 23:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
50%
Hol van a rántott csirke? 😭
júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, tetszik, hogy sok külföldi fogás is helyet kapott!
júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szuper, én sokkal szívesebben mazsoláznék ebből (na, jó...végigzabálnám mindet, az fix), mint hogy a sok rántott sz-rban, meg a pörköltben turkáljak...
júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nagyon jò, mindenki válògathat kedve szerint.
júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
*válogathat 😀
júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Hamburgert késsel, villával? Ilyet se hallottam még. 😆 Ha McDonald's-féle hamburger, akkor nem fog úszni a szószban, és nem is nehéz étel, én kettő után is úgy érzem, mint ha nem ettem volna semmit.
júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Nagyon sok helyen így is szolgálják fel pedig.
júl. 18. 13:47
 28/39 anonim ***** válasza:
0%
Ez a rántott hús, pörkölt tényleg nem lett volna jó ötlet, mert mindenki ilyesmit eszik, ma már nem csak hétvégén, hanem akár hétköznapokon is.
júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

"Ez a rántott hús, pörkölt tényleg nem lett volna jó ötlet, mert mindenki ilyesmit eszik"

Pont, ahogy a hamburgert is. 😃 Attól, hogy nem olyan szokványos és ezért fancy-nek hangzik, valójában viszont ugyanolyan prosztó, ha nem még jobban. Ha kerti parti jellegű, grillezgetős esküvő, akkor oda tök jó, de egy elegáns étteremben, kiöltözve hadd ne kelljen már eltartott kisujjal, késsel-villával hamburgert enni...

júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Itthon is késsel-villával szoktuk enni, ha magunknak csináljuk. Sokkal kényelmesebb, könnyebben ehetőbb, mint küzdeni azzal, hogy semmi ne potyogjon ki.
júl. 18. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!