Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire gáz, ha az esküvőmre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha az esküvőmre nem viszek virágcsokrot?

Figyelt kérdés

Párommal 11 éve együtt vagyunk, semmin nem változtat a házasság, ugyanúgy szeretjük egymást most, mint régen (ha nem jobban). Viszont várandós vagyok és úgy döntöttünk, hogy nem szimplán a nevére veszi a gyereket, hanem ha már el kell menni a hivatalba akkor aláírjuk a házassági papírokat.

Szerettem volna két tanúval letudni a dolgot, de párom ragaszkodott hozzá, hogy legalább a szülők legyenek ott. Belementem.

Anyósom természetesen előadta, hogy olyan nincs hogy utána nem lesz közös vacsora (de már pedig ez lesz).


Minden esetre egyáltalán nem szeretnék rongyrázást, sőt, szeretném ha minél hamarabb letudnánk a házasságkötést és menne a család a maga dolgára.


Gyűrű lesz, meg kis csinos nyári fehér ruhám, de csokrot nem szeretnék mert úgy is csak tönkremegy, nem egy maradandó emlék.

Mennyire szükséges darabja az egy ilyen rövid polgári esküvőnek? Semennyire sem, nem? Nem lesz dobálás meg egyebek...



jún. 24. 09:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekem nagy lagzis esküvőn sem volt csokrom, mert nem szerettem volna. Nem érdekelt mások véleménye ezzel kapcsolatban. Egy éttermi ebéd 8-10 főre már százezres nagyságrendű tétel lehet. Azt is teljesen megértem, ha nem szeretnétek erre költeni. Csináljátok úgy, ahogy nektek a legjobb. De értsétek meg, hogy másoknak mások az elképzelései. Valószínűleg nem nektek akarnak rosszat. Türelmesen, kedvesen is le lehet állítani őket.
jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Kedves 20-as. Pedig a kedves 16-os bunkó, f@szfej kommentjét miszerint "ez a legyünk túl rajta,nem sejt odaadó szeretetet" elég nehéz máshogy értelmezni.


Ő szerinte van egy ETALON egy esküvőn amit ha te csinálsz, akkor vagy szerelmes és boldog, és ha nem azt csinálod akkor itt nincs túl sok szeretet. :) Mi ez, ha nem egy ostoba, konzervatív felfogás?

jún. 30. 08:56
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Talán a vőlegény is számíthatna

... 😬

jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

És mégis honnan veszed, hogy ez a vőlegénnyel nem lett tüzetesen átbeszélve? Ja, hogy te nem beszélted meg pároddal a dolgokat? :)

Ne magadból indulj ki, kérlek.

jún. 30. 20:54
 25/25 anonim ***** válasza:
32%

Jaj, most megsértettél.


Ó, nem. xD

jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!