Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került az esküvőd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került az esküvőd?

Figyelt kérdés
Csak tájékozódnék, hogy kinek kb mennyire jött ki a végösszeg. Megköszönöm, ha megírjátok, hogy hány fő volt násznép és nagyjából mit tartalmazott az összeg.
2010. okt. 29. 14:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
Hát a te esküvőd ha neked szaros volt... az enyém nem volt az, sőt életünk egyik legszebb napja volt. Nem lehettek valami igényesek ha 100x ezer forintból még buliztatok is. Látod? Ugyanígy leszóltad pl az én válaszomat is / 1 milla volt az esküvőnk/. Szerinted szaros esküvő szerintem meg igénytelenek vagytok. Ennyi.
2010. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
77%
130-an voltunk és 1,4-1,5 mFt-ba került. Gyönyörű nap volt és minden fillért megért. A szüleink szerint is akik a nagy részét fizették.
2010. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell valakinek azokat lepontozniuk, akiknek nem volt minimum 1 millió az esküvőjük költsége!!!

Meg, amikor írtam, hogy a szülőktől volt krumpli, zöldség, akkor lepontozást kaptam! Egyébként ha nekem is meg kellett volna vennem, akkor drágább lett volna 700 ezernél! Most boldogabbak lettetek?

(első)

2010. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én az utolsó előtti vagyok. Nekem az a véleményem hogy mindenki olyan esküvőt szervez ami az ő egyéniségéhez és pénztárcájához passzol. Senkinek nincs joga ítélkezni a másik felett, mert nem vagyunk egyformák és mindenki ott spórol ahol tud.

Különben meg kedves utolsó, mint látszik nekem millió fölött volt az esküvőm mégis lepontoztak, úgyhogy valakinek semmi sem jó. :-)

2010. nov. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na igen... Szerintem valaki direkt pontozgat. (utolsó előtti voltam)
2010. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!