Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt kellene adnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt kellene adnom így az esküvőre?

Figyelt kérdés

Az anyukámnak nyáron lesz az esküvője.

Sosem volt igazán jó a kapcsolatunk, de azért annyira nem is rossz.

Annyira az új párját sem szeretem, nem hiszem, hogy sokáig fog tartani a házasság.

Viszont meghívtak az esküvőre, így mivel az anyukám megtisztelem azzal, hogy elmegyek.

Polgári esküvő lesz, kb. 15-20 ember lesz meghívva.

Utána sem terveznek semmit, csak egy kis eszegetés, iszogatás.

Én még tanulok, nincs saját keresetem, most fogok érettségizni.

Mennyi pénzt illene adnom nekik?

Ajándékot nem akarok mivel nem igazán ismerem az izlésüket.


19/L


máj. 5. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
En nem adnék semmit. Minek gratuláljak egy váláshoz es azzal meg egy másik palihoz is. Lanyaként ponz nem abban a helyzetben vagyok hogy nekem bármit is kéne adnom meg ehhez asszisztálni is
máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván más lenne ha vmi másik rokon lennék lehet. De lánya szemmel ez inkább vmi tragikomédia csak.
máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem kell pénzt adnod. Adsz valami ajándékot ami belefér a költségvetésedbe, és az elég.
máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire, nincs kereseted
máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Semennyit. Ha esetleg van párod akkor összesen max 30-40 ezret de azzal is nagyvonalúak vagytok.
máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
semennyit
máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
A gyerekemtől nem várnék pénzt a második esküvőmre (nem kizárt, hogy lesz), pedig nekünk jó a kapcsolatunk. Ha mégis adni akar valamit, akkor inkább valami személyes apróságot.
máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Semennyit. Ennyi idősen normál esetben kb még anyád kéne eltartson. Mégis miből adnál?
máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát pedig szerintem anyádnak pénzt adni az esküvőre kicsit gáz. Valami kis személyes dolgot adj.
máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mivel elég szegények anyukámék, így úgy gondoltam, hogy az ösztöndíjamból 20ezer forintot fogok adni.
máj. 5. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!