Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen különlegs / érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen különlegs / érdekes ajándékot ajánlotok?

Figyelt kérdés
a közeli ismerőseinknek lesz esküvője (21-24 évesek) mi a barátnőmmel (18-19 évesek) szeretnénk meglepni őket valami érdkességgel (gekkel) anyuék már hoznak boritékot és a benne lévő összeg elegendő lenne ajándéknak nágyünktől de mi szeretnékn valami különlegeset, estleg vaalmi gyönyörű lufi vagy ilyesmi?
2010. okt. 22. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Füstölő + tartó. Én ezt adtam egyik barátomnak szülinapjára, örült neki :)
2010. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nézzétek meg ezt, egyik esküvőn tesómék hasonlót csináltak a párnak. az egyik rekeszbe lehet pénzt is rakni. Írószerboltban lehet ilyen dobozokat venni, nem olyan drágák. Szerintem ötletes ajándék.

2010. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sündisznót! Egyből lenne kit gondozni, szeretgetni. Más úgysem gondol erre.
2010. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömék kaptak egy képkeretet, amelyben volt 4 db húsz kanadai dollár volt legyező alakban beletéve.


Aki nem értett hozzá, csak annyit mondott, hogy kaptak egy pénzes képet. Viszont a pénz benne igazi volt. :)


Másik ismerősöm egy mézeskalács dobozt csináltatott, melyben kis mézeskalács szívek voltak, ráírva az ifjú pár neve/monogrammja. (Ez szerintem aranyos ajándék, ha jóban vagytok)


Kompótos készlet

Étkészlet (12 részes)

valamilyen háztartási dolog

vagy meg is kérdezhetitek, hogy minek örölnének jobban.


DE csinálhattok egy hatalmas dobozt,melybe el vannak rejtve apróságok:

- cumi

- csörgő

- malacpersely

2010. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!