Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretkeztetek a nászéjszakán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztetek a nászéjszakán?

Figyelt kérdés
Nekünk tegnap volt az esküvő de annyira elfáradtunk (én 3kor mentem lefeküdni, az ifjú férj 5kor), hogy szó se volt róla...
2010. okt. 17. 20:31
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
*drukkolok
2010. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk az ifjú férj még csak-csak próbálkozott volna, de én annyira kimerültem, hogy azt mondtam, "jóéjt" és elaludtam :D
2010. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
95%

Kb hajnal 4 volt, mire ágyba kerültünk, este 6-tól táncoltunk folyamatosan, hulla fáradtak voltunk, én konkrétan járni nem bírtam.

Becsületből "szöszmötöltünk" egyet, de igazán szexnek nem nevezném :D reggel bepótoltuk egy rendessel :)

2010. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Volt. 25 évvel ezelőtt mentem férjhez,szűzen. Nem tartottunk nagy lakodalmat,mert feleslegesnek tartottuk,hogy etessünk-itassunk olyanokat,akik nem tartoznak a családhoz. Az esküvő után a szüleimnél volt a legszűkebb családnak vacsora. Így is összejöttek 30-an. Éjfélkor átöltöztem menyecskeruhába,táncoltunk mindenkivel,és félóra múlva a férjem "megszöktetett". Mi mentünk a szobánkba, a vendégek pedig hajnalig mulattak,de az minket már nem érdekelt. Azóta van 3 gyerekünk és nagyon jó a házasságunk is.

Nektek kedves kérdező,ugyanilyen jó házasságot és sok boldogságot kívánok.

2010. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
64%
Mi az hogy "szöszmötöltünk"? Írd már le rohadt kíváncsi vagyok!:)
2010. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
31%
Nem, sőt: kijelentettem, hogy el akarok válni tőle.
2010. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nálunk sem volt szex, pedig nem is volt lakodalmunk, csak egy kislétszámú vacsoránk lágy szerelmes háttérzenével, semmi tánc, ereszdelahajam, mégis kimerülten, hajnali kettőkor borultunk be az ágyba. Csak fogtuk egymás kezét és elaludtunk :=)
2010. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
91%
5 óra körül értünk haza a lakodalomból, végig táncoltunk, de nem voltunk olyan extra fáradtak. Én még a hajamat is megmostam mert kemény volt mint a beton, nem tudtam volna aludni tőle. Mire visszaértem a szobába, a férjem rengeteg mécsest gyújtott meg, nagyon meghitt hangulatot teremtett. Hát persze hogy szeretkeztünk egy jót :)
2010. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk nagy lakodalmunk volt (több mint 300 fö), reggel 7 után értünk haza, de azért még több menetre volt kedvünk.
2010. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
87%

"Becsületből "szöszmötöltünk" egyet"


Hehe,ez tetszett!!:)"szöszmötöltünk"..:))

2010. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!