Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bézs színű nadrágkosztüm hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bézs színű nadrágkosztüm hogy illik egy esküvőre?

Figyelt kérdés

Varratni szeretnék esküvpre ruhát,vagyis nadrág kosztümöt. Igaz ősszel lesz,vagyis a héten:) (1 hete hívtak meg minket:S) Eléggé sürget az idő,de most nemis ez a lényeg,van ki megcsinálja,de a színnel vagyok gondban. Néztem szép színűeket,ami világos,d persze nem fehér,mert abba nem lehet. De lehet világosat se lehet?? Kicsit világos bézsezs vagy tojáshéj színű nemis tudom.

Erre van vmi illem? Vagy csak az a lényeg,hogy fehérbe ne legyünk a menyasszony miatt??


2010. okt. 11. 22:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én úgy választanám, hogy a blézer ez a szín, a nadrág pedig egy vagy két árnyalattal sötétebb, mondjuk világos drapp, vagy nyers, ahogy előttem mondták. Amúgy persze illik a nadrágkosztüm, és szerintem sokkal elegánsabb és csinosabb, mint egy szoknyás.
2010. okt. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A nadrágkosztümöt talán később is jobban ki tudod használni. Az ember igyekszik olyan ruhaneműt vásárolni, amit nem egyszeri alkalomra vesz fel.
2010. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A szín teljesen jó, majd annyi, hogy vegyél alá egy karmazsin topot és jó is lesz! :)

2010. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!