Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bézs színű nadrágkosztüm hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bézs színű nadrágkosztüm hogy illik egy esküvőre?

Figyelt kérdés

Varratni szeretnék esküvpre ruhát,vagyis nadrág kosztümöt. Igaz ősszel lesz,vagyis a héten:) (1 hete hívtak meg minket:S) Eléggé sürget az idő,de most nemis ez a lényeg,van ki megcsinálja,de a színnel vagyok gondban. Néztem szép színűeket,ami világos,d persze nem fehér,mert abba nem lehet. De lehet világosat se lehet?? Kicsit világos bézsezs vagy tojáshéj színű nemis tudom.

Erre van vmi illem? Vagy csak az a lényeg,hogy fehérbe ne legyünk a menyasszony miatt??


2010. okt. 11. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan varrasd meg.
2010. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem jó!
2010. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem gond ha világos a lényeg,hogy tök fehér ne legyen?


Ilyesmi színre (is) gondoltam!

[link]


...de nem ilyen kosztümre,csak a szín miatt.

2010. okt. 11. 22:36
 4/13 A kérdező kommentje:
Most mutattam meg a képet a barátomnak is:) Azt mondja nadrágkosztümhöz nem jó ez a világos,mert túl feltűnő lennék:) Most mi van??? Értenek ehhez a pasik amúgy? Vagy igaza van?:))
2010. okt. 11. 22:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezzel a színnel nincs semmi gond, és néhány kiegészítövel fel is dobhatod, mondjuk PL-egy sál,vagy blúz a kosztüm alá.Cipö is akár.

Mivel öszi esküvö lesz, gondolkodhatsz öszi szinekben is.

Érdemes olyan ruhát varratni, amit késöbb is fel tudsz venni.

Vagy a nadrágot, vagy a kabátot külön.

A bézs nagyon jó szin,mert sok mindennel lehet kombinálni.

2010. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Talán a világos drapp jobb lenne,de ez is elegáns,csinos!

És nadrágoshoz szexi is!!!:)

F/35

2010. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nagyon csinos a kosztüm:))
2010. okt. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jo a szin, de arra figyelj, hogy valamilyen jobb minosegu anyagbol keszuljon es kiegeszitokkel jol feltudod dobni.


Viszont lehet egy szurke szin is, vagy pedig bordonak a barnas valtozata es ezeket feherrel egeszited ki.


Tehat egy feher bluz illik hozza, es bizsu lanc.

2010. okt. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A mennyasszonyi ruha színével egyezőt nem lehet felvenni. Tehát ha az ara fehéret vesz fel, akkor azt nem, ha bézst, akkor azt nem.
2010. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagyis lehetni lehet, csak nem illik
2010. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!