Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Téli esküvőre harisnyanadrágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téli esküvőre harisnyanadrágot vagy combfixet javasoltok a menyasszonyi ruha alá? Milyen szinűt?

Figyelt kérdés

Én inkább harisnyanadrág-fan lennék, de mondták h mosdóban az macerás lehet, meg hát nem szexi, de szerintem úgysem látja senki.

Ha nem esik lesz szabadtéri fotózás is, több órás, nem szeretnék felfázni sem (hiába meleg a ruha azért alul nyitott!).

A combfix-szel még az is a bajom, hogy nekem mindig lecsúszik, ciki lenne ha a bokámon kötne ki a lagziban. :) Mégis mikor mondtam harisnyanadrágot vennék a ruha alá egyesek úgy néztek rám mint valami eretnekre... :P

Szerintetek mi a jó megoldás?


2010. okt. 5. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De abban az esetben, ha harisnyakötőd van, akkor nem csúszik le.
2010. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen harisnyanadrág. Feltéve, hogy akarsz nászájszakát. Egy felfázás alaposan tönkreteheti a mézesheteket is.

Azt megsúgom, hogy pisilésnél a harisnyával van a legkisebb gond. A ruha az, ami borzalmas. Keveset igyál majd.

2010. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én fehér combfixet vennék a ruha alá, vannak már olyanok, amiken szilikonos csíkok vannak azok hozzátapadnak a bőrödhöz és nem csúszik le. A férjednek is izgibb lesz azt lehámozni rólad, hidd el :-)))
2010. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Harisnyakötő csak az egyik lábra kell, nem? Mert akkor a másik meg lecsúszik.

Sajnos a szilikonos, vastag csipkés alatta szilikonos is lecsúszik. Tapasztalat. :(

Kedves gondolat hogy a férjem mit hámozzon le, de szerintem az egész napos buli után már se himezni se hámozni nem fogunk csak lehányjuk magunkról a ruhát és beájulunk az ágyba.

Azért köszi az eddigi válaszokat, látom megoszlanak a vélemények. :)

2010. okt. 5. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vennni olyan "combfixet" , ami olyan,mint egy hosszú zokni, tehát vastagabb,mint a sima harisnya.

Hogy ne csússzon le, vegyél egy harisnyatartót.

Sok Boldogságot!

2010. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A harisnyakötő mindkét lábadon megtartja a harisnyát, amire te gondolsz, az a combpánt, abból szokott egy lenni, rendszerint halványkék a "valami régi, valami új, valami kölcsön, valami kék" hagyományból a "valami kék"-et szimbolizálva.

Szerintem nyugodtan vehetsz harisnyanadrágot, a lényeg, hogy kényelmesen és jól érezd magad az esküvődön, s ne azon görcsölve, hogy mikor csúszik le a harisnya vagy felfázol-e a végére...

2010. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen harisnyanadrág, sokkal praktikusabb. nekem is az volt, nem látta senki. Majd a nászéjszakán legyél szexi, az esküvőn érezd magad minél kényelmesebben.
2010. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan... a combfixszel is úgy felfázik mint a sicc. Pont a legfontosabb helyeket hagyja szabadon. Nyugodtan vegyél fel harisnyát... Esetleg egy vastagabb nylont. Sok DEN-es legyen, és akkor jól melegít, és nehezebben szakad. És szerintem bőrszínű kéne.
2010. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem télen volt az esküvőm (február), combfix volt rajtam. Nem csúszik le, mert szilikonos, jól tartja magát. Rajtam volt kb délelőtt 11-től hajnal 5-ig, meg se moccant.

Nem fáztam, bőven elég volt a nagy ruha. Az önkormányzatnál meleg volt és az étteremben is, főleg, hogy egész éjjel táncoltam, meg is buggyantam volna harisnyanadrágban.

A fotózás kint volt, kb 2 órát voltunk kint, de ott sem fáztam.

2010. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan nem menyaként, de télen-nyáron combfixet viselek, rövid szoknyákkal is. És sose fáztam fel. Ami meg emlékem menya ruháról van szalagavatón, nagyon meleg volt benne, és kényelmetlen volt akkor a harisnya:(
2010. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!