Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Járt-e valaki úgy jegygyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt-e valaki úgy jegygyűrű polírozásnál, hogy össze lett karcolva s nem látszik a gyűrű mintája?

Figyelt kérdés

Azért lennék erre kíváncsi, mert párom munkatársa ékszerész végzettségű, s párom olcsóbban meg akarta úszni a fényesítését a gyűrűnek. S mikor kész lett, hazahozta. Az tény, hogy fényesebb, de olyan mintha a minták közötti mattos rész karcos lenne, s a minta ezáltal épphogy látszik. Engem nagyon zavar. Más is járt így?

Vagy ez természetes, hogy ilyen, mert a csaj nem mondta, hogy ha fényesítjük lesznek hátrányai.


2010. okt. 3. 12:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, én is mondtam a páromnak, hogy legalább szólhatott volna, milyen következménye lesz. Annyit mondott, hogy meg tudja csinálni, de azt elfelejtette hozzátenni, hogy van kockázat. Csak az a furi a karcok egyáltalán nem látszódtak rajta, csak fénye nem volt. De most már ezt is tudom, csak sajnos jobb esetben, s remélem az én esetem ilyen, csak egyszer van jegygyűrű, s azt azért, ha olyan a kapcsolatunk azért életünk végéig választottuk. Inkább fénye ne lett volna, legalább nem látszott rajta semmi karc. Remélem az ékszerész, akinek megmutattuk igazat mondott, s idővel nem fog látszani a mostani karc.
2010. okt. 8. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!